Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha megfázik férjetek/párotok...

Ha megfázik férjetek/párotok nem is adjátok a kisbabát a kezébe, próbáljátok elkerülni vagy mit tesztek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 15:10
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Jézus... ! A gyerek nem vitrin tárgya! A világ 95%-nak ez a felvetődés el sem jut a fogadási színre és azok... szinte soha nem betegek mivel a szükséges időben "természetes úton" alakult ki a védelmi mechanizmus rendszerük a külső civilizációs betegségek és ártalmaikkal szemben. Az örökké védelmezett utód a legextrémebb betegségeket képes összeszedni. És evvel szerintem minden gyermekorvos egyetért a saját szavaival kifejezve... A természet ajándékai mint a méz vagy a gyümölcskészítmények mindenben jótékonyak... igen. A feltétel nélküli higiénia néha szükséges de gyakran káros a belső védelmi ingerek ugyanis kliptelenekké válnak a funkcióik betöltésére. A gondozónő és az orvos is jó tájékoztatásokkal szolgálhat a fontossági sorrendekről a használati eszközökről és a család viselkedési elvárhatóságtól váratlan helyzetekben.
2018. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Eldugom őt a pincébe
2018. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, mekkora babáról van szó.Ha még sokat alvó pici, nagyon nem jó ha folyik az orra, nem kap levegőt,stb.Tehát meg kell óvni amennyire lehet.

Mi mindegyik gyereknél azt csináltuk, hogy ha én vagyok beteg, szájmaszk,és szoptatni nekem kell, de bizonyos dolgokat a párom csinált, hogy túl sokat ne érintkezzek vele, de ez csak a kritikus 3-4 nap.

Viszont amikor a párom volt beteg,a másik szobában aludt, szintén szájmaszk ha a gyerekhez odajött, és alig fogta.Most tényleg, a pici érdekében nem lehet így átvészelni 3-4 napot?

A mi gyerekeink tőlünk szülőktől sose kaptak el semmit, mert vigyáztunk.Nem mindegy hogy szörcsög az orra, köhög, nem szuszog vagy lázas egy kicsi gyerek, vagy ezt elkerüljük.

Nálunk a gyerekek viszont egymástól már jobban elkapják a betegséget,mert velük nehéz betartani hogy ne érintkezzenek egymással.

2018. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!