Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mehpempot ciklus elso napjan...

Mehpempot ciklus elso napjan kell kezdeni szedni es csak reggel? Ki hogy szedi Segitett e gyermekvallalasban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 17:25
 1/1 anonim válasza:
Amikor nekiálltunk a gyerekcsinálásnak (:D), akkor az első hónapban nem jött össze. Ez mondjuk ugye azert kb. normális, de nem akartam hónapokig próbálkozni, nem bírom a feszkót :D. Beszereztem mehpempőt, ovulációs tesztet. Mindegyiket a kövi ciklus első napjától elkezdtem használni. Így az ovulációs teszten is elég jól látszott a különbség napról napra, hogy mikor vagyok termékeny (minden nap pontban ugyanakkor kell használni). A méhpempőt(termelőtől szereztem be) reggel a nyelvem alá tettem egy nagyon pici kanállal, és hagytam, hogy ott felolvadjon. Azt hiszem utána egy ideig nem szabadott enni, de már nem emlékszem. Amikor kb. sejtettem, hogy lassan jön a termékeny hete a ciklusnak, akkor 2naponta voltunk együtt a férjemmel. (Aktus után kb. 10-15 percig gyertyaállásban maradtam, hogy a gravitáció se dolgozzon ellenünk :DDD.) Nem tudom, mi segített, mindenesetre abban a ciklusban összejött a baba, aki már 4 éves. Sok sikert! ;)
2018. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!