Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ilyenkor mit adjak neki? Mert...

Ilyenkor mit adjak neki? Mert az orvos nem mondott semmit .

Figyelt kérdés
A gyerek egesznap könnyezik mindig tele van az orra ilyen sűrű zöld takony és bágyadt a feje :... nagyon látszik a fejen h baj van ... mindig este belazasodik de egesznap nem lazasodik be csak este egyszer ... az orvos azt mondta szívjam az orrát plusz csillapítsam a lázat de mást nem tud mondani ... ti tudtok nekem valamit javasolni ? Valami szirup ? Egesznap olyan kis bágyadt feje van és szerintem orr szívás tol nem fog rendbe jönni teljesen
2018. dec. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Orrcseppet érdemes használni, mert az segít az orrüreg szellőzésében, amit nagyon tisztán kell tartani, mert a gennykeltő baktériumok a nem szellőző helyeken tudnak szaporodni. Sajnos a zöld szín arra utal, hogy sérültek az orrüreg nyálkahártyájának erei, enyhe vérzés van, ami a baktériumok hatására bomlik.
2018. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is csak és kizárólag orrcseppet kapott plusz szivtam neki mindig. Ha lázas volt Nurofen. Azt mondta a doki ha nem javul a helyzet 1 hét múlva vigyem vissza, de ha nem muszáj nem antibiotikumozza.
2018. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Miért szerinted bágyadtságra milyen szirup van? Semmilyen. Azért bágyadt, mert beteg, ha sokat szívod az orrát, hamarabb meggyógyul, ha már kicsit be van száradva a takony, akkor orrszivás után fújd be neki tengervizes orrspray-vel, majd pár perc után újra szívd ki. Ha be van dugulva, akkor nasivin orrspray-t is használj. Ami még jó az a babyluuf balzsam, mellkasára kell kenni alvás előtt, a légzést könnyíti. Náthára amúgy nincsen gyógyszer.
2018. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én nem is szeretek neki antibiotikumot adni csak ha nagy baj van :) de olyan rossz így látni :/
2018. dec. 29. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!