Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Heterokrómia lehet kóros?

Esztu81 kérdése:

Heterokrómia lehet kóros?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam szemét már egy ideje figyelem, elég határozottan látszik most már, hogy az egyik szeme barna, a másik szürkés. Fogok kérni szemészetre beutalót, de aki találkozott már hasonló esettel, később okozhat ez valamilyen szem, vagy látásproblémát? Esetleg lehet valamilyen betegség a háttérben?
2019. jan. 25. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem okoz.
2019. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Azt okozza, hogy mindenhol fel fog tűnni, annyira ritka az ilyesmi :) Imádnám, ha az én gyerekem lenne heterokróm ❤️
2019. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos még csak. Simán változhat. Egyébként ha így rákerestél a nevére, akkor olvashattad volna azt is, hogy nem okoz problémát.
2019. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem, valóban,de ott csak magát a tünetet, a heterokróm típusokat írta le. Tudom, hülyeség, hogy pont második gyereknél legyek paramami,de azért megnyugtat valamelyest, hogy egyöntetűen jó véleménnyel vagytok :-)
2019. jan. 26. 05:32
 5/6 anonim ***** válasza:
De ez nem egy tünet. Tünete a betegségnek van. Egyszerűen ez a "szemszín" adatott neki. Nem barna, nem kék, hanem többszínű.
2019. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok.Nem befolyásolja a szemszín a látást . Nekem a jobb szemem fele barna fele zöld:) a bal szemem meg kék ,35 éves vagyok tökéletesen látok és még a hölgyek is bolondulnak érte szóval semmi aggodalom :)
2019. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!