Kinek mi segített?

Figyelt kérdés
9 hós kisfiunk ekcémás. A fenekén illetve a pelenka alatti részeken jön elő most már harmadszorra egyhuzamban. Kaptunk szteroidos krémet rá ami jó, eltünteti de mivel erős nem lehet sokáig használni. Kb. 1-2 hét kihagyás után újra előjön. Védőnő tanácsára most Ceumed lipo fürdetővel és lipokrémmel kenjük de sajnos megint kezd kijönni. Volt már valaki így? Esetleg tudnátok ötletet adni hogy mit tehetünk még vagy nektek mi segitett ?

2019. ápr. 1. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! En nekem ezt irta ki a doki:

www.aranyhajo-patika.hu/cv4053-unguentum-refrigerans-fono-vii


Ez nem szteroidos ezt lehet hasznalni nekunk bevallt :)

Valamint meg nem volt “ nagyon “ csunya csak csunya volt addig a bepanthen sensidermet hasznaltuk.

2019. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen popsitörlőt használtok?

Mert az unokaöcsémnél bevált, hogy popsitörlőt váltottak. Water Wipes-ra álltak át.

2019. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pampers és neogranormon. De megpróbáljuk a cserét. Hol kapható ez a fajta popsi törlő? Dm rossman?
2019. ápr. 1. 18:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve a köszönöm az egyes válaszolónak is , megpróbáljuk hátha segít.
2019. ápr. 1. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossmann és Auchan szinte biztos. DM-ben tuti nem.
2019. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, utána is néztem auchan-ban találtam.
2019. ápr. 1. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Kislányom ekcémás, bőrgyógyász javaslata: rossmann saját márkás popsitörlő, la roche lipikar tusfürdő, saját testápoló krémje. Próbáld meg többször szellőztetni a popóját, ha kezd száraz foltos lenni, akkor sima bepanthen, talán meg tudod előzni az ekcémár. A belanthen sensidermel ami ekcémára van elvileg, az a baj, hogy csípi a kipirosoodott bőrt, egyszer próbáltam, nagyon sírt, azóta sem használom.

Vagy még egy lehetőség, most “tesztelem”: házi szappan gyerekeknek való+kakaóvajas (sheás) krém. De a lánykám már 2 éves múlt.

A ceumed ekcémás bőrre nem lesz jó. Mi mindent próbáltunk, drágát/olcsót, márkásar/kevésbé márkasar.. vagy a gyógyszertári fürdető (tudom tudom kőolajszármazékos, de ekcémás bőrre kimondottan jó), vagy a la roche.

2019. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!