Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti gyereketek is sír/ordít/kap...

Ti gyereketek is sír/ordít/kapálózik orrszíváskor?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 09:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
23%

Igaz rég volt mikor az ikrek még olyan idősek voltak, hogy használni kellett. Kék szemű, fehér bőrű, svéd szőke gyerekek. Tele felsőlégúti és fülészeti problémákkal. Igen korán, de finoman lettek hozzászoktatva. Így sose volt gond. Igaz minden esetben mielőtt szívva lett a váladék, fel lett lazítva. Erre a célra sterimart használtunk. másfél de inkább két éves koruktól önállóan használták, persze az összeszerelés még egy ideig a mi dolgunk volt. Később olyan három évtől már mindent a tisztítás kivételével elintéztek. És akkor is előszeretettel használták mikor már tudtak rendesen orrot fújni.Egészen hat éves korukig mikorra lassan de biztosan kinőtték ezeket a problémákat.

De mint írtam az elején finoman indítottunk játékosan éppen csak azt felszívva ami amúgy is kint volt már.


Amúgy kissé kellemetlen, de lehet, hogy csak nekem az arcüreg műtétem miatt. Én például mikor kipróbáltam kellemetlen rezgést éreztem az arcüregben. De messze a viselhetőségen belül.

2019. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%
első használat óta ami 2 hetesen volt, én se tudom miért de szereti. sőt vigyorog közben és van, hogy elalszik a végén! pedig az elején rettegtem a használatától.
2019. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21 miért számít, hogy milyen rasszú?
dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!