Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adják a kislányomnak nurofent?

Adják a kislányomnak nurofent?

Figyelt kérdés
Nagyon folyik az orra és szürcsög, az orrszivást lefekvés előtt elég jól viselte de most nem rég ismét felkelt az orra miatt és hiába szívtam ki egyrészt nem viselte jól és semmit sem hatott. A szopi sem megy neki így, aludni sem tud. Gondoltam adok neki nurofent de előbb kikérném a véleményetek ha egyáltalán még kapok rá ilyen késő este választ!
2019. ápr. 24. 23:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

C vitaminból bőven elég a 10 csepp. A tájékoztatójában is az áll,h 14 éves kor alatt ez elegendő.

Én napi 2 adagra osztom neki,szóval 2x5 csepp.

De csak akkor adom,ha muszáj. A gyerekorvosunk nem javasolja hosszú távon az alkalmazását. Azt mondta,csak kúraszerűen használjuk.

2019. ápr. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!