Adjam ne adjam?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, h erdemese beadni vagy nem a gyereket.En nem szeretném a párom sem,de a környezetünkben csak ezt hallgatjuk ,h mennyire jót tesz a gyereknek.Most önzőségből nem tartom magam mellett 3 évig, ha tényleg jó a bölcsi .Már nem tudom ,h mit tegyek ,mivel nem vagyunk rá szorulva ,h dolgozzak így nem igazan adnám be,de azt mondják h kell neki a gyerektarsasag és adjam be.Szerintetek? Első gyerek nem vagyok ebben tapasztalt ,h jó vagy sem.
2020. jan. 27. 13:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És köszönöm, h sokan írtatok ❤
2020. jan. 27. 17:00
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 2 évesen vittem bölcsibe, nekem muszáj volt visszamennem dolgozni. Én azt mondom ha egyébként nem vagytok rászorulva maradjon otthon veled. Amúgy jó hatással volt rá a bölcsi, nyitottabb, önállóbb lett. A gyerektársaság is jó volt, de az simán ráér oviig. A hátránya h onnatól h közösségbe viszed gyakran lesz beteg,?legalábbis nálunk így volt.
2020. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, Mit mondanak masok.

Ha nem szorulsz ra, vidd amikor majd ugy latod, unatkozik otthon.

2020. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adom a nagyival lesz. Mi az ,hogy önzőség? Mi?? Az, hogy a gyermekeddel akarsz lenni??? Gondolom ezt is valami nagy okos mondta, aki köszönő viszonyban sincs az anyasággal.
2020. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Elvileg azért önzőség mert a gyereknek szüksége van gyerek társaságra.En unalmas leszek neki egy idő után.21 hónapos és nagyon anyás.
2020. jan. 27. 20:46
 16/21 anonim ***** válasza:
Az enyém magánbölcsibe jár heti két nap. Jó döntés volt, de mindig gyerek és gondozó-csoport függő. Nézd meg, milyen lehetőségeitek vannak, és ha valamelyik szimpatikus, akkor próbáljátok ki. De szerintem ekkora korban a heti 40 óra túl sok.
2020. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már a maganbolcsibe ,és talán 2 éves korától 2 napot én is megpróbálom.
2020. jan. 27. 21:33
 18/21 anonim ***** válasza:

Nincs véletlenül baba-mama klub nálatok? Mert akkor a gyerek is szocializálódna és neked is lenne felnőtt társaság... És mégsincs az, hogy másra bízod a kicsit...


Amúgy nekem most 5 hónapos a lányom, nekem meg se fordult a fejemben h bölcsibe adjam... 🙂

2020. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nincs.Nekem sem de már csak ezt hallgatjuk.Sot mar a férjemnek azt is mondták, h lusta vagyok dolgozni?
2020. jan. 28. 13:58
 20/21 anonim ***** válasza:

Kár, pedig jó dolog. Nálunk a helyi könyvtárban van, 2 hetente. Imádják a kicsik...


Amúgy, mikor mi gyereket vállaltunk én kijelentettem a férjemnek, h azt a 3 évet én itthon fogom tölteni a kicsivel... 🙂

2020. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!