Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kiakadnátok, ha a bölcsi...

Kiakadnátok, ha a bölcsi gondozónő összefirkálná a gyereket?

Figyelt kérdés

[link]


Azért én ekkora tragédiát nem csináltam volna belőle. Nevettem volna egy jót, és legközelebb jobban odafigyeltem volna, hogy elolvassam amit a gondozónő üzen.


A kirúgást is erősnek érzem. Igen figyelmeztesse az igazgató, hogy a legközelebbi ilyennél búcsút intünk, személyesen kérjen bocsánatot a szülőktől, ez alap. De azért a kirúgás erős nekem.


Mondjuk ahhoz hozzátartozik, hogy az én 2 éves lányomnak jelenleg az a legnagyobb szórakozása, mikor összefirkálhat minket fürdés előtt, illetve ő is hozza a filcet, hogy firkáljuk össze őt, és mi asszisztálunk is ehhez a játékhoz, lehet én azért röhögtem volna csak az eseten.


2020. febr. 7. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez szerintem is gáz. Ugyanúgy ahogy az olyan feliratos pólók, amikor csak a gyerek nem érti, hogy mi van ráírva és miért röhögnek rajta. A gondozónő ezer más módon is átadhatta volna nyomatékosabban az üzenetet (pl. telefon).
2020. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2020. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Szülőként kiakadnek. Az igazgató helyében viszont elsőre nem rúgtam volna ki, csak figyelmeztetést kapott volna. Persze, ha más baj is volt már vele, akkor igen, de azt nem tudjuk.
2020. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Csinálhatta volna másképpen, de azért anyuka helyében én nem pattognék, az se mintaanya aki napokig nem veszi észre hogy fogytán a gyereke pelenkája. Ennyi erővel az óvónő meg a gyámügyet értesíthetné. Ha már az egyik oldal szemétkedik megtehetné a másik is.
2020. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
#14-essel értek egyet!
2020. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Na erről van itt szó. Munkanélkülivé tesz egy embert, mikor ő sem szent.


Oké, a figyelmeztetés, a nyílvános bocsánatkérés alap, mert a gondozónő is hibás volt. De az anyuka helyében mélyen magamba néznék, hogy lehet nem kellett volna ehhez folyamodnia a gondozónőnek, ha odafigyelek a gyerekre.

2020. febr. 7. 18:32
 17/21 A kérdező kommentje:

És, mint írtam ez csak egy filctoll volt, valószínűleg nem is erőszakkal fogta le hozzá a gyereket. A testi lelki bántalmazást elítélem énis.


És úgy látszik néhány anyukánál muszáj a gyereket használni, ha az értesítőkre nem reagál. Érdekes ezt egyből észrevette a Szent anyuka.

2020. febr. 7. 18:35
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

Úgy gondolom hogy engem sem zavarna különösebben. Ahogy ismerem a gyerekemet még élvezte is volna hogy a pocakjára írnak. Utána valószínűleg jobban figyelnék.

Persze lehet hogy ha valóban megtörténne máshogy reagálnék.

Valószínűleg azért rúgták ki mert különben elég sok negatív ajánlást kapott volna a hely az anyukától és azoktól akik a facebookon kiakadtak miatta.

2020. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

Én azt gondolom, hogy csak egy oldalát ismerjük a dolognak. Anyuka azt állítja, hogy csak egy üzenetet nem vett észre... De ki tudja, valójában hányszor jelzett a gondozó, mire idáig fajult a dolog.

Nem, ettől még nem helyes, amit tett, de nem rúgatnám ki.

2020. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha százszor jelzett is, megvan ennek a módja, ami nem ez. Eszköznek használni a gyerek testét. Undorító, akkor is, ha az anyja egy nemtörődöm barom. Aki ennyire eszköztelen, az nem való oda.
2020. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!