Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akik ebéd után haza hozzák a...

Akik ebéd után haza hozzák a gyereket, azok hány órakor altatnak? Meddig alszik a kicsi? Nem okoz nehézséget az altatás?

Figyelt kérdés

Én 1 órakor érek oda és hozom haza. (nem Magyarorszag) de nagyon, szinte alig tudom elaltatni. 3 hete kezdtük és 2,5 éves

Eddig szuperül aludt kB 11.30 és 12 között

Most, hogy dolgozom 1re érek oda. Mire haza érünk kB 2. És küzd, nem akar aludni. Nagyon nehezen altatom el és nem is sikerül minden nap.

Érzem, hogy ez nem jó így

Mit gondoltok?


2020. szept. 10. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Miért utaztok ilyen sokat? Felteszem nem kocsival, mert ott elaludna.

Nem nagyon hoztam haza ebéd után az oviból a gyerekeimet (bölcsiből meg talán soha), de ha igen, fél 1-re mentem, 12.50 körülre hazasétáltunk, és próbáltam 1-re már ágyba dugni a delikvenst. És akkor aludt kb 3-ig.

2020. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
1 órára van az ovi?? miért hordod oda?
2020. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ebéd után megyek érte 1\2 1-re. 1-re hazaérünk és 1\2 2-3-ig alszik.

Miért hozod el? 1 órakor már az oviban is alszanak. Nálunk nem engednek be szülőket, amikor altatás van az oviban.

2020. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

3 év alatt nem kötelező ott aludni.

Miért fontos, hogy aludjon, ha nem álmos? Mert, ha az lenne, akkor aludna.

2020. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért hozom el, mert nem alszik, így otthon sem. Egyébként 10 perc az ovi gyalog.
2020. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

"Miért fontos, hogy aludjon, ha nem álmos? Mert, ha az lenne, akkor aludna."


Egy lassan három éves gyerek anyjaként aki épp billeg az alszik/nem alszik határán erre csak annyit mondok, hogy azért fontos, hogy aludjon, mert ha nem alszik, akkor

1. kibírhatatlan a viselkedése kb. délután fél öt - ötre, mivel túl fáradt

2. ha ekkor elalszik, sőt egyáltalán, ha nyolc előtt elalszik, akkor nem fog reggelig aludni, hanem egy idő után mint aki jól végezte dolgát felkel és utána gondolja majd még éjfél utánig fentmarad, reggel viszont a szokott időben kel, ami miatt kialvatlan és az EGÉSZ napunk pocsék lesz emiatt, főleg, mert ugyanúgy küzd az altatás ellen, holott nyilvánvalóan kva álmos

2020. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!