Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha anyuka kismama és így már...

Ha anyuka kismama és így már nem dolgozik akkor ki kell venni a gyereket bölcsiből?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 19:31
1 2 3
 21/27 Hozé don Padrafos válasza:
A gyerek szemszögéből hadd írjak: 40 évesen még mindig álmodom rosszat ovis koromból, mert annyira nem tudtam akkor a közösségbe beleszokni. Nekem annyira rossz volt, hogy folyékonyan beszélek, felolvasok a mesekönyvből, amikor a többiek csak gügyögnek körülöttem, és utálnak, mert kilógok a sorból, és nem akarnak velem legózni emiatt. MA sem vagyok még érett a közösségre, pedig már van ősz hajszálam. Mások meg épp ellenkezőleg, szenvednek attól, hogy nincsenek hasonló korúak között éjjel-nappal. Ha társaságra van szüksége, fizetősbe be kell tenni! Ha egyedül szeret játszani, akkor ezt kell megoldani, pl nagyszülők figyelnek rá. Másképp visszamarad, és épp elég ilyen magatehetetlen mászkál, akik a google-től várják, hogy megmondja, ma mit csináljanak. Nem értenek semmihez, nincs kedvük tanulni, dolgozni, de milliárdosok akarnak lenni. A társaságiak jó vezetők lesznek, az egyedül lévők jó munkaerők általában. Meg kell találnia a gyereknek, mi az amit szeret, mi akar lenni, másképp a sablonos szöveg jön: az élet nehéz, a munka rossz, a hitelt nem tudom visszafizetni, de új TV kell.
2021. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
29-as, tökre sajnálom, aki nem tud enni adni a gyerekének. De ennyi erővel akkor mondjuk az is kivehetné, aki ugyan dolgozik, de van férje és apuka fizetése elég lenne ahhoz, hogy ne haljanak éhen. Szakkörre, nyaralásra, új játékra esetleg nem jutna, de másoknak meg az életbenmaradás a tét. Az ember MINDIG a saját és családja érdekeit nézi, nem azt, hogy másoknak rosszabb. Én elég sokszor álltam már félre, hogy annak jobb legyen, akinek nálam is rosszabb. Aztán legtöbbször azon kaptam magam, hogy neki nálam is jobb lett, én meg nem haladok. Mindenki mindenben megelőzött, amíg én udvariasan magam elé engedtem. Azóta megtanultam, hogy a magam boldogulása az első, és majd utána jönnek mások.
2021. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó,sajnos ilyen világot élünk. Más sincs soha tekintettel ránk ,én akkor miért legyek.
2021. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22 csakhogy erre szabály van. Mem társadalmi szolidaritás elven kell ki venned, hanem gyakorlatilag ELVEHETIK a gyedet ha felnyomnak érte.
2021. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is értem, ha otthon vagy miért akkora teher otthon tartani a gyereked??? 🤔😤
2021. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Azonnal ki kène venni.. szàmomra felhàboritò hogy gyesen lévő vagy nem dolgozò anyukàk gyerekei bölcsődèbe jàrnak!!! Mikor amùgy ezt tiltja a törvèny! De persze sokan kijàtszàk, borzasztòan elkeseritő amikor tudom hogy nem dolgozik ès mèg betegen is hozza a gyerekèt bölcsibe..


Egy kisgyermeknevelő

2021. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

24es telejesen jogos lenne ha elvennék. GYED-gyermeknevelési díj. Ha a Bölcsivel nevelteti ne járjon neki.


Nem baj ha valakinek teher a gyereke, de fizessen érte. Vigye magánba havi 80-100 ezerért ne a dolgozó szülők elől vegye el a helyet csak mert lusta a gyerekével foglalkozni.

2021. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!