Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan relaxál terhesen?

Ki hogyan relaxál terhesen?

Figyelt kérdés

Első kisbabám,26 hetes vagyok de úgy érzem hogy egész terhességem alatt feszült voltam,túl reagálok mindent peddig probléma mentes terhességem volt eddig,nemrég kiderült viszont hogy a cukor bizony nagy,ez még jobban rá tette a bélyeget.

Ti hogy lazítjátok el magatokat?

Annyira féltem a kisbabám,hogy már sokszor én is észre veszem magam hogy sok.



2021. febr. 9. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kismama jógán és légzés technika segítségével
2021. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy nem terhesen. Ha csak most kezdesz bele akkor ne legyél türelmetlen...
2021. febr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Youtube-on van a Pregnancy & Postpartum TV nevű csatorna, ott egy jógaoktató csaj tölt fel terheseknek relaxáló és különböző jógákat, vannak egész rövid 10 perces videói is, de fél órás a leghosszabb. Nekem ez sokat szokott segíteni, a végén van mindig egy pár perces meditáció is, egyáltalán nem nehéz gyakorlatok, inkább a nyújtáson van a hangsúly.
2021. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
2021. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jógával, hosszú sétákkal a kutyával, bármilyen alkotó tevékenységgel, amire éppen akkor rááll az agyam (főzőcskézés, festés, akár a takarítás is lehet ilyen, ha éppen flowban vagyok, stb). Még dolgozom itthonról, közben szeretek vagy komolyzenét vagy ilyen chill válogatásokat hallgatni, egyrészt segít koncentrálni a szöveg nélküli zene, másrészt az idegeimre is jó hatással van. 22hkm
2021. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!