Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsőde miért van nyitva...

A bölcsőde miért van nyitva ha az óvodát, iskolát bezárták?

Figyelt kérdés
Az óvodába több évig járnak a gyerekek, mint a bölcsibe, így több szülőt érint az óvoda bezárása. Akkor miért van nyitva pont a bölcsi?

2021. márc. 16. 16:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
10-es, ezt nem tudtam. Csak az iskolákban vagyok otthon.
2021. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
5 persze nyilván nem mindegy, hogy valaki egy nagy cég egyik alkalmazottja vagy egyéni vállalkozó/egy ember a cégnél aki pont azzal foglalkozik, így neki tényleg a közvetlen teljesítményén múlik a további munkája pl.
2021. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés hogy bölcsi miért van nyitva hanem hogy ovit mért zárták be. Emberek ezreit teszik tönkre azzal hogy nem tudnak munkába menni. Ha garantált 100%os tappenz járna + nem lehetne kirugni őket senkit sem zavarna hogy otthon lehet gyerekekkel.
2021. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
Nálunk óvodai ügyelet alatt lévők érintkeztek covidos személlyel. Nem tudom, hogy elkapták-e, de kb 10 napig lőttek az ügyeletnek, ha lesz +, akkor még tovább.
2021. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
85%

Én kisgyermeknevelő vagyok ès igenis fertőző a bölcsőde.. van pozitiv gyerekem bent..

Csak valamièrt mi semmibe vagyunk nèzve.. pedig igenis kemèny munkàt vègzünk . Remèlem egyszer megleszünk becsülve!

2021. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
52%
15 nem. Nem lesztek. Sajnos. A bölcsőde/óvoda/iskola mind covid tanya amik jelenleg rátok a legveszélyesebb. A szülök jó része meg atom paraszt és most is beviszi a beteg gyereket. Sajnállak titeket. Őszintén.
2021. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:

16


Köszönöm hogy kimondtad ! Jòlesik hogy valaki együtt érez, mert sajnos semmibe vagyunk vève a szülők rèszèről is :(


Ès igeb lazàn jönnek betegen.

2021. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
0%
Minden fertőző, mindenhol vannak fertőzöttek, de nem állhat meg az élet, mert sok család megy tönkre, olyanok akiknek nincs táppénz, mert szolgáltatásból élnek, nem (köz)alkalmazottak. Ne haragudjon senki, de aki óvónőként vagy kisgyermeknevelőként arra ágàl, hogy maradhasson inkább otthon, FIZETETT szabadságon, az nem érti a problémát, amiről beszélek. Meg gondolom full bezárkózna mindenki, se boltba, se sehova nem menne se ő, se a csalàd, vendégeket nem fogadna. Mert máshogy nem lenne értelme otthon maradni, nem dolgozni.
2021. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
38%
És a viszem betegen a gyereket mindig probléma, nem csak most. Ha jól tudom még mindig lehet lázat mérni illetve hazaküldeni, át sem venni reggel a taknyos gyereket.
2021. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
89%
18 talán inkább te nem érted mi a különbség aközött hogy valaki felnőttek köze jár, maszkban van mindenki vagy gyerekek között van, akik maszk nélkül vagy helytelenül használt maszkban szórják ezerrel a vírust. Arról nem beszélve, hogy a kezfejével torli le a taknyot amit aztan itt-ott szetken. Normálisan nem tudnak kezet mosni. Nem gond. Ilyenek a gyerekek. Minél kisebbek annál inkább. De ha gocpontokat akarsz felszamolni azt akkor is a gyerekkozossegekkel kell tenni, ha ez neked meg sokmindenkinek nem tetszik. És ha szerintünk (szerintem is!!!) a pedagógusok nélkül leáll az élet, arra miért az a válasz hogy ki akarjuk őket nyírni és miért nem az, hogy OLTSAK MÁR BE ŐKET BAKKER. Onnantól nem lenne vita. Aki nem akarja, nem oltatja, de akkor is dolgozik. Pont. Nekünk, szülőknek is rohadtul ez lenne az érdekünk. De a focisták meg huszadrangú dzusdosok de már a katonák és az irodista köztisztviselők mind be vannak oltva, mert az fontos. Az hogy tanárok, óvónők nincsenek és a szülők szívnak, mint a torkos borz, az nem fontos. 22-ben emlékezzünk azért ezekre a remek és logikus intézkedésekre.
2021. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!