Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsőde miért van nyitva...

A bölcsőde miért van nyitva ha az óvodát, iskolát bezárták?

Figyelt kérdés
Az óvodába több évig járnak a gyerekek, mint a bölcsibe, így több szülőt érint az óvoda bezárása. Akkor miért van nyitva pont a bölcsi?

2021. márc. 16. 16:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
85%
30 A legtöbb fertőzés egyébként olyan gócokban van, ahol NEM tartanak távolságot és nem hordanak maszkot. És igen. Azokat akiket en ismerek es tanárok, gyerekek fertoztek meg közvetlenül, vagy azon családtagjaik akiket gyerekek fertoztek meg. Anyam és nevelőapám tanár. Nevelőapám vitte haza a suliból, megfertőzte anyámat. Apámat a felesége fertőzte meg aki véletlen megint tanár. Nagynéném tanár. Szinten megfertoztek a gyerekek. Tőle otthon nagybátyám nem kapta el. Öcsém anyamektol nem kapta el. Most az irodában, ahol nem hordtak maszkot, elkapta, ha en beteg leszek most, akkor tőle kaptam el. Egyik barátunk, amikor meg volt edzoterem ott kapta el, majd megfertőzte a másik két barátunkat. Ez amúgy nem atomfizika. Ott terjed, ahol nincs távolságtartás és maszk, fertotlenites. Barátok és családtagok között, kollegak között ahol nem kötelező a maszk vagy nem tudjak megoldani hogy ne legyenek egymás nyakán etc. A maszk nyilván nem fog mindenkit megvédeni. Egyértelmű. Főleg amikor a tirpak a boltban a nyakamon áll, mert azt hiszi akkor hamarabb sorra kerül, vagy nem tudom miért. Boltba se engednek be senkit lazmeres nélkül és családokat se. Apa, anya, BABAKOCSI, és andalognak a sparban mintha Parizsban lenne 🤦🏼‍♂️ Idióták. Mindenhol. Aztan jon, “ha rettegsz, maradj otthon” de azt nem veszi észre hogy az ő idiótasága miatt szív az ország újra és újra. Egyébként rég túl vagyunk az öregekre veszélyes statuszon. Több ismerősöm van most is kórházban. 20-50 között. Egészségesek. Ébresztő emberek!
2021. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs senki homlokàra írva, hogy engem kis pistike fertőzött meg. Csak tippelgetsz. De a postán is elkaphatod, egyszóval bárhol. Igen, van 1-2 fiatal is aki meghal, volt eddig is aki belehalt az influenzába, bàrmibe. Aki be lesz oltva, ugyanugy fertözni fog, meg is betegszik, ha szerencsés, hamarabb lefolyik a betegség. Az idősek maradjanak otthon, ne kontaktoljanak senkivel. És akinek van oltàsi igazolványa, az nyugodtan szolgàltathasson, hisz máskülönben mi értelme az oltàsnak.

A gyerekek meg sosem lesznek beoltva, ezért nem is értem... zàrjanak be örökre az ovik?

2021. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
29 ez onnantól kezdve hülyeség, hogy az ovi és az általános iskola zárva van, és erre a korosztályra szintén vigyázni kell, nem hagyhatod otthon egyedül. Ez ihlette a kérdésemet, hogy a bölcsi ahová 1-3 év között járnak miért van nyitva, amikor az ovi és a suli zárva, pedig az 11 életévnyi korosztályt ölel fel és velük is otthon dekkol a szülő, gondolom nem kevés embert érint, pláne ha van egy bölcsis 2 évese, meg mondjuk egy ovis, máris hiába van nyitva a bölcsi. Baromságnak gondolom, hogy nyitva van, ugyanúgy be lehetne zárni mindet, szívás ez a vírus, de úgy lehet tenni ellene, ha minél több hely be van zárva, pláne egy olyan fertő, mint a bölcsi, mert az 1 évesre nem fogsz maszkot húzni.
2021. márc. 19. 21:53
 34/66 anonim ***** válasza:
54%
32 persze nyilván a postán kaptak el, ahova nem járnak (ki a fene jár meg postára és minek?) vagy a boltba, ahova maszkban, vagy az osztályban, ahol több igazolt pozitív gyerek nyalt a körbe őket. Hmmmm erős tipp.
2021. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
16%

1. Oltott ugyanúgy fertőz, meg tünetmentes hordozó lesz, még rosszabb. Mit várjátok ennyire az oltást?

2. Anyukám 61 éves, Sparban dolgozik, napi 1000 emberrel adnak pénzt oda vissza, fog meg 10000 árut amit összefogtak, nincs kalitka, és oda aztán bejár minden bocsánat alja nép is..A bölcsiben a lanyomnal 10en vannak egy csoportban, mindenki maszkban, épületbe be se léphet csak a gyerek, lázmérés, alapos takarítás van..Szerintem sokkal jobb de ne zavarjon, csak a rinya megy nálatok ezer eve, vagyis nem mindenki, mert a mi bölcsis gondozóink nem is akarnak se zárást se semmit. Mindenki más dolgozik szinte nem tűnik fel?

3.Anyósom 40 évig óvónő volt, folyton voltak fertőzések, csak nem volt nevük, de ő is gyakran beteg volt, de nem volt rinya, mentek.


Unalmaaas már ez a gondozóktól, óvónőktől. Otthon akartok ülni az állásidőért tudom sokan. Bár nem mindenki, tisztelet a kivételnek aki nem drama queen.

De nem visszük majd akkor mi sem a gyereket bölcsibe, max ha leég a házad azt mondom az apja otthon ül a gyerekkel, vagy ha nem lesz áru a boltban mert nincs kamion szervezve majd azt mondom sorry itthon vagyok a gyerekkel...

2021. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
31%
Itt arròl van szò, hogy a legnagyobb vìrushelyzetben a kedves gyeses anyuka ne hozza be pistikèt a bölcsődèbe.. (betegen is!)ez itt a problèma kedves ..
2021. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
50%
Persze...Olvasok neten, teljes bölcsi ovizárásért lobbizott a nagyrésze dolgozók, nem az ellene hogy gyeses Pistikét ne hozzák. Teljes zárban nem csak gyeses Pistikét hanem senkit nem tudnának vinni. Amúgy nálunk a bölcsiben 40 gyerek van 4 csoportban, szinte az összes szülőt ismerem, mind dolgozik, eleve csak munkáltatóival lehet járniuk.
2021. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
82%

35 már rég betiltottak volna a kp vásárlást ahol van terminál. Meg egyszer: a kereskedelmi dolgozókat is elsők között kellett volna oltani amúgy. Azért mert mindenki birka kiállni magáért miért a pedagógusok a rosszak?

Továbbá az hogy az oltott tovább fertőz értelemszerűen NEM az oltott problémája. Ugye? Tehát aki beoltja magát, az nem azért hogy neked legyen jó hanem, hogy neki. Őszintén nem ertem, mit nem lehet ezen érteni?!

2021. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanúgy meg is betegedhet az oltot is..Ezen mi nem érthető?
2021. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg ne tiltsanak be semmilyen készpénzt, mert az is a magánvagyon felszámolásának egyik lépése azért akarják..Engem ne kényszerítsenek kártya használatra. Ilyen amúgy jó ideig nem lesz, mert x millió nyugdíjas kapja kpbe a nyugdíjat, meg a gyest meg ilyeneket sokan.
2021. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!