Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsőde miért van nyitva...

A bölcsőde miért van nyitva ha az óvodát, iskolát bezárták?

Figyelt kérdés
Az óvodába több évig járnak a gyerekek, mint a bölcsibe, így több szülőt érint az óvoda bezárása. Akkor miért van nyitva pont a bölcsi?

2021. márc. 16. 16:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom miért vàrnak csodàt az emberek az oltàstól. De én, a gondozónőkkel ellentétben DOLGOZNI akarok, nem otthon ülni fizetett szabin. Nincs olyan munkakör, ahol ne találkoznàl emberekkel, de az a 20 gyerek.... nem többszáz, mint az eüben, kereskedelemben, mègse sír senki szàja, hanem kiszolgálnak meg ellàtnak téged meg a családodat, miközben otthonhagyjàk a gyerekuket egyedül, mert a te pedagogus “fajtad” lusta dolgozni!
2021. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
77%

41

Hat neked valami nagy baj van fejben.


Te komolyan azt hiszed mi bölcsődei dolgozòk vagy a pedagògusok otthon akarnak ülni ? Nem èrted a problémat! Fajtàt meg állatokra szoktak mondani.

Lusta ? Làttàl màr gyeteket èletedben ? Tudod milyen felelőssègteljes munkàt vègzünk? Beraknàlak egy bölcsődèbe aztàn megtudnàd ki a lusta.

2021. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
27%
Van gyerekem igen, és megvan a véleményem rólatok. Ha nem a bezárás mellett érvelsz akkor nem értem mit hadovàlsz itt. Felelösségteljes munka? De annyira nem vagy képes hogy a taknyos gyereket hazaküldd, hogy ne fertözzön mást.
2021. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
82%

Mint mondtam nem èn döntök arròl ki van hazaküldve, de gondolom az ilyen szülők miatt tartunk itt,akik minden szaron problèmaznak csak azt nem nèzik mit teszünk a gyermekèèrt.


Minden jòt..

2021. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
19%

Na látom más is úgy gondolja mint én..

Uncsi ez a pedagógus rinya na, de nálunk nem ilyenek a bölcsiben na hála ég, szeretem a gondozónőinket, nem ilyenek, ők magukis mondták hogy nem akarnak zárást, mert nem akarják cserbehagyni a szülőket.

2021. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
81%

Imádom ezeket a hősöket. Senkit nem hagyunk cserben.Jöjjenek csak a félbeteg gyerekek bölcsődébe, óvodába, nem baj, ha már az óvónőt helyettesítő dajkát is helyettesíteni kell.

Egyébként de, nagyon is cserben hagyunk embereket. Azokat pl., akiknek egy autóbaleset után nem jut hely az intenzíven, meg azokat a nővéreket, orvosokat, akik a kórházakban próbálják megoldani a lehetelent.

A covid miatt kórházba kerülők és intenzív ellátást igénylők számát kell elviselhető szinten tartani. Valamennyi kontaktus lehet az emberek között, az pedig stratégiai döntés kérdése, hogy ez a boltokban, a szórakozóhelyeken, a nevelési-oktatási intézményekben vagy hol legyen. A választásban nyilván szempont, hogy az ország működéséhez mennyire nélkülözhetetlen az adott tevékenység (az áramszolgáltatók működését pl. nem célszerű korlátozni), és hogy az adott helyszín mennyire intenzív fertőzésforrás, illetve mennyire hatékonyan lehet ott védekezni.

2021. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
31%
De ápolónő sem lesz, ha az óvónők nem akarnak dolgozni...Ezen mi nem érthető?
2021. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálom, hogy a média alapján vannak megítélve a pedagógusok.


Ki mondta, hogy nem akarnak dolgozni? Ki hiszi, hogy nem dolgoznak így sem?

Az online tanítás se alsósnak,se középiskolásnak nem jó. Felnőtt oktatatásban sem biztos, hogy jó.

Az online foglalkozások oviban és bölcsiben....hát....


De nem a pedagógusok kérték ezt. Nem otthon ülnek, vakaróznak miközben kapják a fizetésüket.


S miért baj, ha esetleg védettséget kérnek? Az idős kollégák érdekében, akikkel nemigen találkozol a kereskedelemben.


Ez mindenkinek sz*r helyzet, de egymásnak ugrani, nem megoldás.


S sajnálom, hogy a kialakult helyzet miatt még rosszabb lesz a pedagógusok megítélése.

2021. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább azért vagyok mérges hogy az óvónők “home office” címén feltesznek egy videot, amit meg se tudunk nézni, örüljük hogy túléljük a napokat, ugyanis mi szülők -a szerencsésebbek- tényleg home office-ban vagyunk. Na ehelyett az óvónők kivehetnék a szabadságukat, hogy nyáron ne kelljen majd újra a leállással szívni.
2021. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
68%

47


Nem dolgozni nem akarnak hanem lèlegeztetőgèpen feküdni!!! Az òvònőknek, bölcsődei dolgozòknak nincs vèdőfelszerelès fogd màr fel!

2021. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!