Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsőde miért van nyitva...

A bölcsőde miért van nyitva ha az óvodát, iskolát bezárták?

Figyelt kérdés
Az óvodába több évig járnak a gyerekek, mint a bölcsibe, így több szülőt érint az óvoda bezárása. Akkor miért van nyitva pont a bölcsi?

2021. márc. 16. 16:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de làzcsillapitòval jönnek :) Amit ugyr az ajtòban nem lehet kiszűrni amig a gyògyszer dolgozik, ès nem sajnos nincs annyi hatalmunk mint az Òvònőknek..mi nekünk be kell venni őket.
2021. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
16%

Ha látod, hogy taknyos, miért nem küldöd haza???

És ne haragudj, de attól hogy be vagy oltva, és úgy dolgozol, mèg ugyanúgy hazaviheted a vírust, hisz ugyanúgy elkapod? Nem mennyei manna az oltás, nem is értelek! Mitől lennél nyugodtabb, ha oltva lennél? A kereskedelmi dolgozók nem panaszkodnak ennyit mint ti, pedig nem 20 gyerekkel érintkeznek egy nap, hanem több száz emberrel, akiknek nem mondhatja hogy ne gyere be a boltba mert taknyos vagy lázas vagy.

2021. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
23%
Ha te is a ledolgozott órák vagy bevétel után kapnád a fizetésed, nyugodtan törölgetnéd a taknyos gyerekeke fenekét is, ha várna otthon 3 gyerek. De elhiszem, hogy jó lenne otthon maradni teljes bérrel.
2021. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
68%
22 áruld már el, megint hogy jönnek ide a kereskedelmi dolgozok?! Ok meg mindig nagyobb részt a kalitkajukban ülnek. Ez egy. Az meg kettő hogy valóban őket IS soron kívül kene oltani egyáltalán nem ertem, miért zárja ki egyesek apró agyaban a kettő egymást. Tudod, ahogy be tudtak oltani a sportolókat ÉS köztisztviselő irodistákat egymás mellett ezt a kettőt is meg lehet ám oldani. Ha az emberek nem azzal foglalkoznának hogy egymást utaljak, mennyivel egyszerűbb lenne, nem?!
2021. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

22


Èn alkalmazott vagyok ùgy hogy nem èn döntök erről.


Kèpzeld nyugodtabb lennèk :)


Egy felnőtt ember jobb esetben kèpes tàvolsàgot tartani, hasznàl zsebkendőt, nem nyàlaz, tud kezetmosni, maszkot hordani. Egy 1-3 èves gyerek nem. Szerinted 2 mèterről gondozom őket ?


Egy szòval nem mondta senki hogy a kereskedelmi dolgozòkat nem sajnàlom.

2021. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
80%

Rohadtul nem arròl van szò hogy otthon akarok dögleni fizetesert.. okoska..

Kèpzels el hogy tavaly is a legnagyobb szarban vegig dolgoztunk bejàrtunk..


De idiotakkal nem állok le veszekedni.

2021. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
90%

22-es!

Már amikor felütötte a fejét a vírus, lehetett tudni, hogy a gyerekek zéró testek vagyis hordozók, nagy részük tünetmentesen. Most már ott tartunk, hogy sajnos egyre több gyerek betegszik meg súlyosabban. Egy fertőzött gyerek pedig rengeteg más embernek és azok családjának adja át a vírust.


Találkoztál alsós gyerekkel? Jönnek, bújnak, ölelnek és sajnos nem teheted meg, hogy ellököd. Julcsikáról is 4. nap tudtuk meg, hogy amúgy nincs jól, beteg, de küldték iskolába. (A hőmérők nem megbízhatóak és 37.8-tól lehet hazaküédeni). Ha egy alsós ilyen, akkor milyen egy ovis vagy egy kisgyermek?


S szerintem ami az egyik legfontosabb, hogy a héten megfordultam pár boltban.... esküszöm, hogy 50 vagy a feletti eladókat egy helyen láttam. Tanárok között pedig az 50-40 év alattiakat kell nagyítóval keresni.


Ami még fontos, hogy nem a pedagógusok rendelték el a szünetet, online oktatást és nem ők akarnak hosszabbítani. Ez a helyzet a pedagógusok 99%-nak xar, nem beszélve a gyerekekről.


Nem meggyőzni akarom, mert nem lehet. Én fontosnak tartom, tisztelem a bolti eladókat, az eüs dolgozókat (ugye azt tudja, hogy pozitív teszttel 21 nap után visszamehettek dolgozni?) de a pedagógusok nem ezt akarták és igen is szarul esik, hogy a média ennyire tudja befolyásolni az embereket a rólunk alkotott képekről.

Úgy gondolom, hogy olyan helyre és olyan emberekre bízom a gyerekemet, ahol biztonságban van, de ha kihullanak a pedagógusok, akkor a gyerekek is és azok családjai is.

2021. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Én bezárnám a bölcsit is, nem is értem miért maradt ki. Az meg, hogy be sincs oltva az ott dolgozó no comment.
2021. márc. 19. 20:36
 29/66 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos a saját életeden túl nem látsz! Miért nem zárják be a bölcsit? Mert talán akkor nem lenne aki kiszolgáljon a Sparban( nem, nem kalitkában ülnek), vagy nem lenne orvos aki beolt, mert otthon lkellene maradni a kisgyerekekkel! Szerinted más nem hoz áldozatot? Te még mindig hazaküldheted a taknyos gyereket, és max 20 gyerekkel talàlkozol, de egy bolti eladó vagy eüs mennyi emberrel dolgozik egész nap? Ès ha be is lenne màr mind oltva, aki eüs, de nincsenek, mivel lenne jobb a helyzet? Semmivel! A 60 plusszosok vannak igazán veszélyben, hát nekik kisgyerekük nincs!

Te ugyanúgy elmész boltba, bankba, ahova muszáj, ott is elkaphatod. 3 napig làzas leszel, kész. Ha be leszel oltva, ugyanugy elkaphatod, csak akkor 2 napig leszel lázas. Agyrém hogy mennyire el vagy tàjolva!

2021. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
0%
A felnött ember tud távolságot tartani, erc. Akkor ezek szerint minden felnőtt ember KISGYEREKTŐL kapta el a vírust. Istenem...
2021. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!