Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beszokatás nélkül?

Beszokatás nélkül?

Figyelt kérdés

Van valaki akinek a gyereke mostanában kezdte a bölcsit beszokatás nélkül? Nem tudom máshol hogy van, nálunk a vírus miatt nincs. A kisfiam ha idegent lát megijed, bújik, visít. 😔

Nektek hogy viselte a gyerek?


2021. márc. 31. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Ez nagy f@szság.Most komolyan nem mehet be a szülő 1-2 órát, szerintük a nap további 22-23 órában mkivel van a gyerek🤔🤔
2021. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos így van. 😔 Én sem értem hogy gondolják, hogy így elszakítják a gyereket. Nem véletlen lett kitalálva a beszokatás. Legyen maszk, kötelező fertőtlenítés, akármi csak mehetnénk be😔
2021. márc. 31. 14:49
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sajnálom, irtó kegyetlennek hangzik :/

Annyit tudok hozzáfűzni, hogy a kisgyermeknevelők és az óvodapedagógusok szerint (akiket én ismerek) sokkal simábban megy így a beszoktatás. Aztán nem tudom, hogy ez nem-e jelenti azt, hogy nekik könnyebb...

2021. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok én is gondozónő vagyok. Per pillanat lehet, hogy könnyebb, de hosszútávin nem biztos, ez bizalni alapon működik, a gyerek is látja, hogy anya nyugottan hagyja ott, és vissza is jön. Én a logikáját nem értem ezeknek az intézkedésnek, komolyan az anyuka csak abban a 2 órában fertőzhet, otthon nem. A bölcsődében a gyerek eleinte sokat van ölben, főleg ha most úgy kell otthagyni minden átmenet nélkül.

Az is magas a korházba egyszerre egy látogató mehet be, no ha egy háztartásból jönnek egy autóval anya, fia akkor csak egyszerre fertőznek. Na mindegy bocsi hosszú lett, de az ilyen logikátlan dolog számomra érthetetlen,főleg úgy hogy pl tescó hátra felé tartsd a 2 m, de oldalra nem kell??

2021. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Az a hule aki igy beadja, mar bocsanat. Nekunk is kezdeni kellett van most de igy koszonjuk nem, em felelossegem a gyerek, en dontom el mi a jo neki, mi fer bele az ertekremdunkben es ez egeszbiztosan nem. A gyerek mit el meg, beviszi amya idegenekhez es otthagyja? Foleg ilyen visitos gyereket
2021. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó! Csak a gyereked nehogy ilyen fogyatékos legyen,mint te!🙏🏼
2021. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
6 pedig igaza van az 5 nek.
2021. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Oké 5 és 7. Majd a számlákat hozzátok küldöm kifizetésre. Köszike
2021. ápr. 12. 22:06
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Akkor nem kell gyerek,annyian bújnak a számla mögé.....aztán dicsekedni hogy az O gyereke 30.000 Ft cipőben jár,közben anya kéne neki nem a drága cipő
2021. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Boccs már hogy a 20ezer gyes helyett a 200as fizetésből jobban kijövünk.
2021. ápr. 19. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!