Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beszokatás nélkül?

Beszokatás nélkül?

Figyelt kérdés

Van valaki akinek a gyereke mostanában kezdte a bölcsit beszokatás nélkül? Nem tudom máshol hogy van, nálunk a vírus miatt nincs. A kisfiam ha idegent lát megijed, bújik, visít. 😔

Nektek hogy viselte a gyerek?


2021. márc. 31. 14:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy csak annak lehet gyereke akinek a férje milliomos
2021. ápr. 19. 17:57
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Mi sem vagyunk milliosok, sőt!!De még van mindene a gyereknek ,és tudod kinek jár bölcsibe a gyereke ismerősök között is?! Aki megtehetné ,hogy otthon maradjon,de nyűg a gyerek.
2021. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Aztán minden mögé bújik anyuka ,csak nevelni ne keljen.
2021. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát én nem azért adnám bölcsibe. Megvan mindenünk, meg tudunk adni neki mindent. Épp azért megyek vissza dolgozni, hogy ez így is maradjon. Amúgy imádnék itthon lenni vele még 1 évet
2021. ápr. 20. 19:27
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát ki így ki úgy,nekünk már eltelteg az az egy év,inkább veszek kevesebb játékot,és kevesebb markas ruhát,de velem van.Es ez így van jól.En megértem ahol tényleg kajara kell,de már indokolatlanul sok gyerek bölcsis.Baratnom bölcsibe dolgozik,és mondta neki égő aki kb éhbérért neveli a nagy madamok gyerekét.Nyugi a nevelők is látják megjon anyuka drága autóval,nagy körmokkel,és dobja be azt a szerencsétlen 1;5evest ...könnyebb nem ?! Sírjon egy idegen nyakán ,nehogy már az anyukan.Tisztelet a kivételnek,sok nő nem való anyának.
2021. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%

Kedvencem "Én már kevés voltam neki"ahaaaaa aztán a nevelők lóg egésznap,mivel ekkora pici gyerekek nem egymással hanem egymás mellett vagy a nevelőn lóg egész nap...

Mivel hiányzik az anyukája....

2021. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok. Nem azzal van baj, hogy beadod bölcsibe hanem ,hogy hagyod magad ravenni ,hogy beszoktatas nélkul beadd.

Esetleg nézhetnèl másik bölcsit ha ebbe igy van. Vagy mi tortent azota? Beszokott?

2021. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szeptemberben fog kezdeni (remélem addig lesz változás) és nincs másik bölcsi a városban. Nyilván ha lenne más lehetőség akkor nem engedném ezt
2021. ápr. 23. 10:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Oh hat addigra mar helyre all a rend:)
2021. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!