Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akik bölcsibe hordatják a...

Akik bölcsibe hordatják a gyereküket, nektek is mindenért fizetni kell?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem sajnálom a gyerekre a pénzt, sőt.

Csak nekem olyan furcsa ez az egész. Amikor beírattam a gyereket, azt mondták, hogy kapnak támogatást, adományt ingyenes az egész.

Ehhez képest, minden hónapban a dadusok követelik (igen , bunkón kérik, hogy már hónap eleje van.) az 1000 ft ot, hogy fizessem be, adomány néven. Se egy nyugtát semmit nem adnak róla soha.

Ezek mellett mindent nekem kell vinni a gyereknek, wc papír, kézmosó szappan, pelenka, popsitörlő stb.

Ha valamilyen rendezvény van akkor enni, inni, nem is mindegy hogy mit, ők szabják meg.

Ha pl gyereknap van jön valaki/ valami a gyerekekhez, akkor azt is fizetni kell. Most is 3000 ft ot kellett fejenként befizetni egy 15 perces előadásért.

Kérdem én akkor mégis mire fizetjük a havi 1000 ft ot? Amikor azt mondta az igazgatónő hogy ezekből a pénzekből lesz finanszírozva a Mikulás, Karácsony, gyereknap. Ehhez képest állandóan pénzt szednek mindenre.

Karácsonyra is nagyon sok játékot kapott az intézmény támogatóktól.

Mikulásra 1 db Dörmi macit és egy ivólevet kaptak összevissz.

Mivel nincs más ismerősöm akinek a gyereke bölcsis, így ezen elgondolkodva teszem fel itt a kérdést, hogy másoknak is ilyen a bölcsőde? Volt hogy 1 hónapig nem voltunk a covid miatt, akkor is ki kellett fizetni a hónapot.

Egyszer 2 havit kértek, fel volt írva egy lapra, mondtam hogy én kifizettem már. Csak erőszakoskodott a dadus hogy nem. Mondtam, hogy felmegyek az igazgatóhoz megkérdezem, nézzen utána hogy ki lett fizetve. Akkor a dadus kikapta a kezemből a papírt, és összegyűrte, hogy jajj hagyjam ne foglalkozzak vele.

Nagyon furcsa volt.


2022. jún. 13. 11:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32 ezerből oldják meg, főleg egy állami bölcsiben...
2022. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi bölcsi mellett laktunk,ezért is nem járt a fiam bölcsibe!!!Nem egyszer láttam ,hogy a neveli ravert egy gyerekre,vagy csoportosan dumáltak,meg mentek ki cigizni a gyerekek még a kerítésnek verekedtek.No komment.Volt ,hogy mentünk le játszotta egy kisfiú ott állt sírva a kerítésnel,és amikor jöttünk visszafelé még mindig ott állt és sírt.Akkor fogadtam meg magamnak ,ha esik ha szakad ovodaig velem marad a gyerek.
2022. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!