Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Bölcsibe jelezték, hogy folytogatja a gyerekeket ,de szeretetböl. Azóta csinálja ezt amióta kapott egy kis cicát és azt szeretgeti. Persze minden nap 100szor el nondom ,hogy a ciciat se szabad bántani mert fáj neki, el fog menni, sírni fog stb de 10p után folyt kov

2022. jún. 16. 08:12
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Minden alkalommal el mondom, hogy fáj a cicának sírni fog, el fog menni.

Plüsse is van azzal szepen bánik betakarja, ölelgeti stb.

A macskát el fogjuk vinni otthonról. Bar nem hinnem., hogy rossz anya lennék mert volt otthon macska szerintem máshol is van.

Es mondom otthon semmi ilyen jelet nem tapasztaltunk hogy mást bántana

2022. jún. 16. 08:32
 12/48 A kérdező kommentje:
Nem zsákba végzi szerető gondos gazdit kap
2022. jún. 16. 08:35
 13/48 anonim ***** válasza:
80%
Remélem legalább szereztek a cicának egy megfelelő gazdit, tehát gondoskodtok róla és nem csak oda dobjatok valakinek.
2022. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Igen, szerető gondos gazdit kap
2022. jún. 16. 08:36
 15/48 anonim ***** válasza:
83%
13. Remélem, ha már te nem voltál az. Légyszi több állatot és gyereket ne vállaljatok, mert alkalmatlanok vagytok rá. Undorító ember vagy, csak mondom. De az ilyet ez nem érdekli, tudom. Végső soron ezzel a gyerekednek ártasz, de hát ezt megérteni 60-ál több iq-ra lenne szükség.
2022. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak rászólj, hanem menj oda, fogd meg a kezét és mutasd meg, hogyan kell helyesen megölelni vagy megsimogatni valakit. Le fog szokni erről, csak sokszor kell megismételni.

Szerintem is felelőtlenség volt a macska, ha már tovább is passzolod.

2022. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
93%
Még túl kicsi, hogy háziállata legyen. Ha nem családi kedvencnek szántad, akkor tényleg jobb, ha máshova kerül a cica. Az én lányom 3 éves, még mellé sem akarunk állatot, pedig szeretnénk, de inkább még várunk vele. Amúgy ha elkerül a háztól a cica sem biztos, hogy abba fogja hagyni a gyereked az ölelgetést a gyerekek között. De majd persze kiderül.
2022. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Simogatja is szépen meg minden csak jatszik vele. El mondom neki minden alkalommal ,hogy szépen kell vele játszani, fáj neki. Meg is mutatom. De így most azt láttam helyesnek,hogy egy időre máshova visszük a cicát.

De nem hinnem ,hogy én lennék az egyetlen szülő aki macskát tart otthon gyerek mellett

2022. jún. 16. 08:54
 19/48 anonim ***** válasza:
84%

"De a macska megy a háztól az tuti"


Nagyszerű! Egy állatmentő egyesületnél vagyok önkéntes. Pont a hozzád hasonló ostobák miatt van ennyi megunt és kidobott állat amik hétről hétre ömlenek hozzánk....


A macskát magadnak vetted! Nem a 2 éves gyerekednek! NEKED kell felelősséget vállalnod érte! Egy mascska akár 25 évig is élhet. Te ezzel a tudattal vetted magadhoz. Köteles vagy halálig gondoskodni róla!!!

2022. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
25%
#22 nem írta ahol sem a kérdező hogy rühes lenne a macska. Egyébként is a rüh kezelhető. 🙃
2022. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!