Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen hatással volt rátok,ill...

Milyen hatással volt rátok,illetve a gyermeketekre? Mennyire tudtatok elvonatkoztatni tőle/róla,hogy ott van? Van-e hátránya/előnye?

Figyelt kérdés

Kisgyermeknevelők/óvónők válaszát várom!


Kisgyermeknevelő munkakörben dolgozom,a vezetőség felajánlotta,hogy vigyem oda a gyermekem,ha vissza megyek. Akkor lesz 1,5 éves.

Természetesen másik csoportba,nem az enyémbe!



márc. 13. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Én 2x is átéltem, sosem volt gond ebből kis bölcsi udvaron együtt voltunk, kb kösz{ntek és mentek a dolgukra, 1x-2x volt pityergés, ha rosszabb napuk volt. Ez sokban függ a te hozzá állásodtől, gyerek természetétől nekem nem sírtak soha valaki vigyázott rájuk, sosem szöktem, toporzékoltam, hogy hátha sír majd értem, puszi közlés hogy megyek és majd jövök.

Nem toltam túl, elmondtam és ez nálunk működött.

márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem legrosszabb 1,5 éve volt. 2 csoportos bölcsi, udvar közös, 1,5 éves volt mikor együtt kezdtünk. Az udvaron rajtam lógott, sem vele sem a saját csoportommal nem tudtam foglalkozni. Ha nem vele foglalkoztam, akkor hisztizett (hozzateszem teljes joggal, hisz mi az hogy idegen gyerekek ülnek az ölembe helyette). Ha vele foglalkoztam akkor a munkámat nem tudtam végezni, ha nem vele foglalkoztam, akkor sajnáltam és cirkuszolt. Mikor mentünk be, akkor velem akart jönni, ilyen picinek nem lehet megmagyarázni.

Én ha újra kezdhetném nem lenne így, nagyon szenvedett mindkettőnk.

márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!