Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Adnád egész napos bölcsibe a...

Adnád egész napos bölcsibe a gyereked 20 hónaposan ha te otthon vagy az újszülöttel/csecsemővel ráadásul pont akkor kezdve mikor a kicsi megszületett?

Figyelt kérdés
Röviden igen vagy nem és egy indoklást ha kérhetek. Köszönöm!

2012. okt. 10. 09:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem! Eleve csak ha muszáj lenne visszamennem dolgozni.Ebben az esetben pedig kifejezetten előnytelen(és szerintem szívtelen)döntés lenne,a nagyobbal szemben.Legalábbis bennem pont hogy ilyen anyai-igazságosság érzés volt,néha "erőm felett" is ügyeltem arra,hogy mikortól megszületett,egy puszi nem létezik többé,csakis kettő!Remélem értitek,hogy értem,a puszi csak szimbóluma az egésznek.Bocs,nem bírtam röviden.
2012. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Barátaink vannak így, nekik működik.
2012. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem,
2012. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Én is hasonlo cipoben voltam, mint te: en beadtam a 20 honapos lanyomat, igaz, reggel 9re visszuk, es du 3ra megyek erte. delelott kint jatszanak a kertben, aztan deltol fel 3ig alszanak. en jonak tartom, mivel kispajtasokkal van egyutt, en mar keves voltam neki, meg a kicsi is nagyon leszippant. ja, meg annyi, h pentekenkent nem szoktam vinni.
2012. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vagyok, akkor NEM, pont azért nem, mert otthon vagyok. De nálunk be sem vennék, mert a bölcsi kizárólag a dolgozó szülők gyerekeinek van fenntartva.
2012. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Hadnagy Viktória válasza:
27%

Bölcsödébe soha nem adnám. Nekem pont 20 hónapos a nagyobbik fiam, és 6 hónapos a kisebbik (bár inkább olyan, mintha 3 lenne:)) Valóban néha nehéz összehangolni a két babát, de bele kell tanulni, mint mindenbe!

Közösségre ott a játszótér; ott TE kezeled a konfliktusokat, TE játszol vele,...soha nem hozza vissza senki ezt az időt!!!! Ezt ne felejtsétek el. A te pici emberkéd, te legyél vele, ne egy idegen! Én most kenguruba ültetem a picit (és fogom a hátát fél kézzel, mert még nem ül) és fél kézzel segítek Marcinak, játszom vele, stb...és baromi jól el tudunk már lenni, persze kellett egy pici idő, amíg beletanultunk. Szóval macera az eleje, de semmi pénzért nem csinálnám másként!!

Bölcsödébe pedig semmi pénzért nem adnám, kivéve, ha ezt Marci kimondottan szeretné illetve hogy 100%-os biztossággal tudnám, mindent megtesznek érte. A legtöbb bölcsödénél azt látom (van néhány a környékünkön), hogy hagyják bömbölni, kinevetik a GONDOZÓNŐK az anyukája után fél órája kétségbeesetten síró kislányt, és mivel maguk is ált. megkeseredett alulfizetett emberek, szarnak arra, hogy lelkiismeretesen foglalkozzanak a babákkal. Meg...mit is keres egy ilyen pici ember távol az anyukájától/apukájától? Ez az egész bölcsöde egy agyrém..

2012. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ennyire bolcsiellenesnek lenni. Ahova az en kislanyom jar, ott nagyon nagyon jofejek a bolcsis nenik, lanyom reggel ezerrel rohan befele, örömmel, szeretettel varjak, es o is boldogan integet nekik, amikor elhozom.
2012. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!