Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos abortuszra kell mennem....

Sajnos abortuszra kell mennem. A Sote 1-re szeretnék menni. De ott hova kell mennem? A várandós ambulanciára, vagy a nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
7%
Elhalt vagy nem kívànt?
2013. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem kívánt :(
2013. nov. 4. 11:55
 3/41 anonim ***** válasza:
4%

Nőgyógyász nem biztos hogy megcsinálja, sőt..

Más lehetőség nincs az abortuszon kívül? örökbe adás pl?

2013. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%
Varandos....megallapitjak a terhessèget es utànna ràkèrdeznek.
2013. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
46%

Én elmennék nőgyógyászatra és ott kérdezném meg, hogy mi a menete... (egyébként ab ellenes vagyok, tehát én nem mennék el)

Amúgy ha nőgyógyász nem csinálja meg, akkor mégis ki a franc csinálná meg ugyan?

2013. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Csak hogy várandós ambulancia, vagy nőgyógyászat a Sotén belül.

Sajnos nem tudjuk megtartani, nem vagyunk olyan anyagi helyzetben. Egyik hónapról a másikra élünk. És már van egy kislányunk.

Pedig annyira vigyáztunk, hogy ne történjen meg :( :(

Köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 4. 12:35
 7/41 anonim ***** válasza:
4%
örökbeadás?
2013. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
31%
Szülői segítség? Korai bölcsi és munkába állás? Önkormányzat, egyházak, nem tudom, akárki? Olyan kár lenne!!! Rohadt pénz! :(
2013. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Szülői segítség sajnos lehetetlen. A párom nincs jóban velük, és az én szüleimre sem számíthatunk. A lányom januárban megy bölcsibe, hogy vissza tudjak menni dolgozni. Az önkormányzat nem tudom hogy segít vagy sem. Albérletben lakunk Pesten, és csak ideiglenes lakcimünk van. Az örökbeadás nem menne, mert a terhesség alatt úgy hozzám nőne hogy utána nem tudnám oda adni senkinek. Töröm a fejem hogy mi lenne a legjobb, hogy tudnám felnevelni. Nagyon nehéz ez. Ez az átkozott pénz.. :-(
2013. nov. 5. 03:49
 10/41 anonim ***** válasza:
34%

Önkormányzathoz el kell menni. Kell.

Ha mégis megmaradna a baba, gyest, vagy tgyást és gyedet kapnál? Ha ez utóbbi, akkor így és a dupla családival, meg az adókedvezménnyel sem jönnétek ki 1 évig? Utána mehetne bölcsibe. Az adókedvezmény a betöltött 90. életnap után már járna nektek a magzat után. Nem sok, de valami.

2013. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!