Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsiben lévő cumival mi a...

A bölcsiben lévő cumival mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves, szeptembertől megy bölcsibe. Alváshoz cumit használ( sokszor nappal is ha nyugtalan). Hogyan tegyem (és mit rakjak) rá a jelet a cumijára, hogy nehogy elkeveredjen? Hányat vigyek be? Ott mossák el, vagy én hozzam haza mindig és másnap vigyem vissza?
2014. júl. 31. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én bevittem egy cumidobozt, amiben volt egész nap a cumi, csak erre raktam jelet. Alvásnál odaadták neki, utána vissza a dobozba. Napközben csak extrém esetben adták oda a gyerekeknek a cumit. Nálunk ilyen eset nem is volt. Minden nap hazahoztam, másnap vissza.
2014. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk se cumit se cumisüveget nem lehet vinni a bölcsibe.
2014. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm is úgy csinálja, mint az 1. válaszoló.
2014. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol nem lehet bevinni cumit vagy c.üveget mivel nyugtatjátok meg a gyereket? Ok. hogy higiéniai szempontból kifogásolható, de úgy gondolom,hogy a gyerek nyugalma az elsődleges. Aztán később, leszokik róla, legalábbis én ezt tapasztaltam.Otthon kellett a cumi a bölcsiben nem igényelte, csak nagyon ritkán.
2014. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es válaszolóval egyetértek. Nálunk is beveszik a cumit és ki mibe teszi.napközben csak valóban extrém esetben adják neki oda de alváshoz mindenképpen a saját és a többi gyermek nyugodt alvásának érdekében. Ami a tisztán tartást illeti ha leesik a földre vagy másik gyerek is véletlenül a szájába veszi akkor lemossák a cumit.
2014. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!