Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi miatti depresszió?

Bölcsi miatti depresszió?

Figyelt kérdés

Most kezdte a harmadik hetet a gyerekem a bölcsiben, másfél éves.

Mióta elkezdte, annyira rosszul érzem magam, nem tudok enni egész nap, váratlan helyzetekben elsírom magam, volt hogy az utcán. Sír amikor otthagyom, az első egy hétben nem sírt egyáltalán. A gondozónők hol azt mondják hogy nagyon sokat sír hol azt hogy egyáltalán nem sír, attól függ, melyiket kérdezem. Éjszaka előfordul hogy óránként felébred ordítva, mint aki rosszat álmodott. Bűntudatom van, és sajnálom a gyereket, tudom hogy előbb utóbb muszáj lenne beadni, de nem tudom, mennyire normális hogy ennyire rosszul érzem magam. Nem igazán tudok semmire koncentrálni, fogytam egy csomót, tartósan rossz érzésem van. Amikor érte megyek akkor be van lassulva, csak néz maga elé, aztán bealszik 2 óra hosszára, pedig amúgy egy órát sem aludt nappal korábban. (délig van ott még csak)



Egyedül vagyok ezzel hogy ennyire gyenge vagyok, vagy más is így érez ilyen hosszan?


2014. szept. 30. 09:18
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

(31) jobbulást a kicsinek!


egyébként igaza van az utolsónak abban, hogy most ideális a beszoktatás (mi is így akartuk, vagyis szó volt róla).

de az, hogy ki hogyan alkalmazkodik az új helyzethez gyereke válogatja. úgy látszik.

2014. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

(31)

én sem vagyok áztatós típus, de vannak helyzetek szerintem, amikor jobb, ha nem hagyod annyiban a dolgokat.

mindig attól félni, hogy mi lesz akkor ha visszajut hozzájuk, és mi lesz, ha panaszkodsz..

de ez a helyzet szerintem nem normális, mármint nem állnak a gyerekedhez normálisan a gond. nők.

és nem hinném, hogy ebbe bele kéne nyugodni, ha nem veszed ki.

2014. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
(39)Utólsó vagyok.Nem kell megijjedni(persze tudom hogy rossz), hogy beteg lett amint írtam a legtöbb gyerekkel ez történik. Azt nem tudom, hogy az a gnő akihez már kötődik az a mellettük lévő másik csoportban van? Mert az lehet, hogy kivitelezhető lenne hogy az ő csoportjába kerüljön át. Most elég sok zsonglőrködés megy a létszámok miatt máshol is.Én azért jeleznék a vezetőnek, persze óvatosan és persze, hogy érezze, nem akarsz te problámát,de kicsit több figyelmet a csoportra. Nem biztos, hogy bajod lenne belőle, egy próbát megér. Még akkor is, ha eleinte esetleg zokon veszik a gnők, hosszútávon mégis azt mondom, próbáld meg, vagy te beszélj a gnőkkel, nem tudom mennyi idősek a gnők, mert ez is számít fiatalok, vagy korosabbak.Mindenképpen beszélj velük is.
2014. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!