Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha 20 hónapos gyermekem egész...

Ha 20 hónapos gyermekem egész nap sírdogál a bölcsiben, megszakításokkal, akkor jól érzi magát? Reggel még akarhat menni?

Figyelt kérdés

reggelente mintha könnyebben készülődne, nincs ellenkezés

érezheti jól magát a sírások ellenére is?



2014. okt. 2. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden nap könnyebb lesz mindenkinek. Nem kell azt gondolni, hogy csak a gyereknek, vagy csak az anyának nehéz. Nehéz a csoportban lévő gyerekeknek is és a gnőknek is.De, ahogy már előttem írták a fokozatosság nagyon fontos az elválás miatt.A legtöbben nem kényelemből adják be bölcsibe a gyereket, hanem, mert dolgozni kell menni.A bölcsőde jó a gyerekeknek, csak minden kezdet nehéz. És hát előbb-utóbb kell egy közösség a gyereknek, nem lehet búra alatt nevelni őket. A bölcsiben megtanulnak játszani - igen, mert sokan otthon nem tudnak játszani, dobálják a játékokat stb. Önállóak lesznek hamarabb, mert olyan szakemberekre vannak bízva akiknek ez a dolguk, hogy óvodaéretté neveljék a rájuk bízott lurkókat. Sok sikert kívánok a munkájukhoz és a szülőknek pedig kitartást.
2014. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hiába pontozta le valaki az előző hozzászólót, igaza van. Sajnos nem úri huncutságból kell bölcsibe menni a gyereknek. Munka közebn is mindig nála jár az agyam, és nagyon hiányzik. De látom az előnyét is, mert sokkal önállóbb lett, elkezdett beszélni, és látszik rajta, hogy nagyon élvezi a gyerekek társaságát. Boldog. Mondjuk az én lányom eleve egy nyitott, társaságkedvelő személyiség, aki nem sírt soha ha bölcsibe kellett menni.
2014. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves 12s köszi a támogatásod. Ha valaki mégis hunctságból adja be a gyerekét bölcsibe, hát lelke rajta, de általában a dolgozó anyák adják ide be a gyerekeiket, nekik találták ki elsősorban.A lepontozóknak csak annyit, hogy a pontozás egy dolog és én is szoktam lepontozni és felpontozno is, na és?
2014. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!