Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 + 2 napos vagyok, egész...

38 + 2 napos vagyok, egész nap enyhe hasfájás (nem periodikus hanem állandó rövidebb megszakításokkal) és enyhe hányinger jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
A hasfájás hasonlít ahhoz mint amikor megjött (én akkor sem görcsölni szoktam, hanem így szokott fájni). Párszor keményedett is a nap folyamán pocakom. Mitől lehetnek ezek? Jelezhetik ezek a tünetek, hogy közeleg a szülés? Vagy semmi közük hozzá?
2014. júl. 27. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.nekem úgy kezdődött h teljesen alul a hasam alja szúrkált nem foglalkoztam vele mert olvastam h ilyen a josló de már 10 perces fájásaim voltak és keményedett a hasam akkor gondoltam h ez már nem josló. egész nap hányingerem volt semmi étvágyam azért ettem h legyen bennem vmi de ki is hánytam.
2014. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hajnalka123 válasza:
Nekem is pont ezek a tüneteim voltak a napokban. Én beszéltem az orvosommal és azt mondta ha nem rendszeresek akkor ázok joslók. Azt tanácsolta hogy írogassam mikor milyen időpontban görcsölök és figyeljem hogy milyen időközönként van. Ha 10 percenként vannak fájások vagy vérzel vagy elfolyik a magzatvíz azzonal kórház. Jó babázást előre is :)
2017. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, köszi, aranyos vagy, de ezt a kérdést 2014-ben írtam ki, azóta már 3 éves múlt a fiam 😃. Jóslók voltak amúgy, rá 2 hétre szültem.
2017. okt. 14. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!