Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem szimpatizál velem a...

Nem szimpatizál velem a gondozónő?

Figyelt kérdés

Kisfiam bölcsibe jár nem olyan régen kb 1 hete és én a gondozonénijét tegezem, ő meg magáz, én vagyok 23 ő meg 27 ez annyira hülyén jön ki részéről nem?

Habár úgy vezsem észre hogy beszologat nekem, nagyon nem szimpatizál velem úgy vesszem észre, jobb az ha nyelem a békát vagy szóljak neki vissza, nem akarom hogy gyerek rovására menjen ez az egész, mit tegyek nézzesem mgamat hülyének hogy jol bánjon a kisfiammal mit csináljak segítsetek kérlek


2014. nov. 1. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ő részéről jön ki hülyén? Nem, a te részedről.
2014. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is részedről jön ki rosszul, hogy alapból letegezel valaki mást egy úgymond hivatalos közegben.

A mi bölcsis gondozónk egy 20 éves "kislány", enyhe túlzással a lányom lehetne, de eszembe sem jutott tegezni.

Úgy meg főleg rosszul jön ki, ha ő az idősebb és magáz téged. Nem is értem, miért nem esett le az első percben, hogy nem szeretné, hogy tegezd.

2014. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm akit bölcsibe hordtak a szülei. Elég fiatal és most ő is odaviszi az ő gyerekeit és az ő volt gnője az ő gyerekeinek is a gnője, mégis a gnő magázza, pedig a lánya lehetne bőven és a fiatalabb gnő is magázza és ez így van rendjén.
2014. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi bölcsinkben kérték is az első szülőin, hogy ne tegeződjünk, úgyhogy ehhez tartottuk is magunkat, pedig voltak nálam 5-10 évvel fiatalabb "nénik" is. (Később az oviban meg mindenki rögtön letegezett, pedig én a megszokott magázással nyitottam.)
2014. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

De jó ezeket olvasni! A mi bölcsinkbe meg úgy indított az idősebb gondozónő, hogy tegeződjünk, mindenkinek ez az egyszerűbb... később láttam, érzékeltem, hogy ott minden gondozónő tegeződik a szülőkkel! Nekem ez nagyon furcsa volt, de ráálltam, hiszen láttam, hogy itt így szokás, gondoltam a bölcsikben így megy, hiszen bensőségesebb az egész helyzet - elfogadtam, mára már megszoktam. Eszembe se jutott volna tegezni a gondozónéniket, még a kérés után is jópár alkalom volt, mire tegezni tudtam a nálam idősebbeket!

Azért is volt nekem ez nagyon furcsa, mert én meg általános iskolában dolgozom, és még mikor kezdtem, az egyik idős kolléga javasolta, hogy ne engedjek annak a néhány szülőnek, aki alapból letegez, mert elég gyorsan vissza is fognak élni a "bizalmi helyzettel". Így én a munkahelyemen egyértelműen magázódok a szülőkkel, még azokkal is, akik kérték, hogy tegeződjünk! És utólag mindig áldottam az eszem,hogy nem engedtem a tegeződésnek, mert tényleg elég hamar elkezdtek baráti viszonyt kialakítani azzal, akit tegezhettek - pedig az iskola nagyon nem erről szól! Volt olyan apuka, akinek fél év kellett, mire felfogta a dolgot, és végül csak magázott ő is :D Teszem hozzá, attól még nem viselkedtem máshogy a gyerekével, maximum az apukával voltam távolságtartóbb!

2014. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Formalitás.Kérd hogy tegezzen.
2014. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De fura, engem azért szóltak le a múltkor, mert magázódtam. A bölcsődevezető kb. nagymamámmal egyidős, és mondta, hogy tegezzem, mert itt mindenki tegez mindenkit.

Ezen kívül, hogy nem magázódik veled, miből gondolod még, hogy nem vagy neki szimpatikus? Mit szólogat be, vagy mit csinál/mond?

2014. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!