Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Próbálnám szociálni a kicsit,...

Próbálnám szociálni a kicsit, hogy ne beszoktatásnál ijedjen meg. Hogy csináljam, hogy ne kínozzam? Részl lentebb

Figyelt kérdés

pl most voltunk nyílt bölcsödei napon(1 óra hossz..), más napokon is lesz még, azokra is vittem volna, de több probléma is lett belőle


-egyik, hogy csak 4-5 ig van du, és annyira játszott volna még, hogy csak sírás lett az öltözésnél(azt hitték azért öltözés miatt sír, közben meg maradni akart volna)

- és sírás is maradt majdnem hazáig

-a napirendünk szerint du sacc 3-5-ig szokott aludni (délelőt is aludt, direkt figyeltem erre, hogy du most fent kell lennie és bírja)ettől függetlenül hazaérve még mindig kiütve aludt a babakocsiban az út végétől..de mivel nem evett, csak 2-kor bölcsi előtt, úgy gondoltam felébresztem eszik, visszaalszik

-nem jól gondoltam, nem aludt vissza. így semmit egész du, de még az, egész du sírós, nyűgös lett, de olyan szinten mint újszülött korában, még a hüppögős, levegőt sem kapós rész is visszatért, amiről már azt hittem emúlt, hogy erősebbek az idegei, de úgy tűnik mégsem(képes fulladásig sírni, meg addig míg már rángatózik a nyaka, és ilyenkor sírások után kb 1 órán át hüppögve kap csak levegőt, ijesztő, ha arra gondolok, hogy a gondozók nem érnének rá vigasztalni)

-íg yegést du hasznavehetlen lettem, feje tetejn a háztartás, tele mostalan, mosnom is kell, elszívott energiával engem is az egész, meg kicsit le is jöttem a dolgoról, amikor szembesültem, hogy erőltetetteka gondozónők(nem viselkednek természetesen, kínból nevetnek, erőltetve kedveskednek, stb, tuti fásultak már rendesen, de egyik dadus csupa szív, remélem az ő csoportjába kerül, ill a dadusoknak ha van csoportja, nyugdíjas néninek tűnt, akiből az a végtelen őszinte gyermekszeretet sugárzik ahogy beszélt róluk..)


összefoglalva, csak sírás sírás hátán lett az egészből, nem alvással megspékelve, és most kezdhetek a háztartáshoz...:(



játszóházba már vinni se merem


holnap meg Dévényes :(


2015. márc. 11. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 hónaposan nagyon oda lehetett...Kicsi még ehhez!
2015. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én nem vittem a kislányomat bölcsis nyílt napra, pedig akkor már 2 éves volt. A beszoktatás 2 hét volt, nem volt gond, nem a nyílt napon fog összeismerkedni normálisan a gondozónőkkel és főleg nem egy óra alatt. Oda akár egyedül is mehettél volna. Sőt mondok jobbat, ovis nyílt napra se vittem , mégis órák alatt beszokott, simán ment minden.

Az mondjuk másik kérdés, hogy 10 hós baba még nagyon pici ehhez, nem fogja fel hogy miről van szó.

2015. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
értem már, ha más nem, mostmár csak a jókedve miatt a játék miat keresek valamit, ahol hosszabban játszhat
2015. márc. 12. 11:36
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért, otthon nem tud játszani? 10 hónaposnak nincs szüksége gyerektársaságra. Foglalkozz, játssz vele te!
2015. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
de tud, de nem hozza annyira lázba mint ahogy a bölcsi hozta, de ott vagyok vele, nem "beadásról" van szó
2015. márc. 12. 11:44
 16/16 A kérdező kommentje:
ahhoz hasonló, int amikor vendégségben vagyunk, teljes be van pörögve :)
2015. márc. 12. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!