Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egy 1,5 évesnek 2 hét beszokta...

Egy 1,5 évesnek 2 hét beszoktatás elég lehet?

Figyelt kérdés
Anyukám màr előre károg, hogy egy hónap kell majd, de azt nagyon soknak tartom, vagy az a reális?
2015. jún. 15. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem 1 hónapig szokott be.

Nálunk a bölcsiben 3 hét a beszoktatás, a legtöbb gyerek beszokott 1-2 hét alatt, hát az enyém nem.

És még az 1 hónap után is ordított, de legalább már bement magától.

2 hónap után szűnt meg a reggeli ordítás, kb 1 hónapig még morcos volt, és utána meg már nagyon szerette.

Most meg azon sír, hogy soha nem lesz bölcsis többet, mert jön az ovi.... Úgyhogy most lelkesen mesélek neki arról, hogy milyen jó lesz az ovi....

2015. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nem vagytok egyedül, 19 hónaposan került bölcsibe, azért volt csak 1 hónap a beszokásé, mert utána már mentem dolgozni... Napközben már jól volt, de még legalább egy hónapig sírt, mikor bevittük és érte mentünk. Pedig nyitott, vidám kislány, azt hittem rekord idő alatt beszokik. Így lett, csak a másik rekordot döntöttük... :) Most már szereti, jól érzi magát, sokat mesél róla :)
2015. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!