Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Adjam bölcsibe a 2 éves...

Adjam bölcsibe a 2 éves kisfiam, vagy hagyjam itthon anyósommal (többi lent)?

Figyelt kérdés

Nagyin valaószínű,h nyáron-ha ekkor nem is nem,szeptembertől mindenféleképp),viszamegyek dolgozni.

Viszont nem tudom h jó ötlet lenne-e anyósommal hagyni..Ugyanis amióta megszületett a kisfiunk,jó ha 2* elvitte sétálni,vagy pl. Ha megkérem anyóst,h nézzen már a kisfiamra addig,mig lezuhanyzok,ő legtöbbször azt mondja,h hát még el akar mosogatni,vagy valami más!


Én minden dolgomat úgy végzem,h a gyerek ott van nálam,orvoshoz is a gyerekkel megyek,ezért is nem tudom,h ha anyossal hagynám a gyereket,akkor majd az lesz a baja,h nem tud haladni a kerti munkákkal stb.?Mert gyerekkel együtt nem tud semmit csinálni?


2016. febr. 4. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi képen nem bíznám rá a Te esetedben(a leírtak alapján).
2016. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen bölcsi. Egy nagymamától sem lehet elvárni, hogy ennyit segítsen, főleg ha fel sem ajánlja, amiért nem hibáztatható. Nem mindenkinek szórakozás egész nap egy gyerekkel lenni, főleg, ha sok év munka után végre nyugdíjas lett. Arra meg lehet esetleg majd kérni, hogy ha beteg lesz a gyerek akkor vigyázzon rá, de hangsúlyozom, kérni kell, nem eldönteni helyette. A gyereket magatoknak vállaltátok, nem más nyakára.
2016. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én anyósomra igen, de ő sajnos 130 Km-re lakik.

A tiedre nem. És ha dolgoztok, akkor mindenképpen bölcsi. (bár mondhatják azt is, hogy nincs hely, és akkor anyós marad, vagy nem dolgozol.)

2016. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!