Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megőrülök a gondolattól, hogy...

Megőrülök a gondolattól, hogy bölcsis lesz, mit tegyek hogy elmúljon ez az érzés? Más is volt így? Milyen pozitívumokkal járt hogy bölcsis lett a gyereked?

Figyelt kérdés

Nemsokára betölti a 2-t a kisfiam, vissza kell mennem dolgozni, ő pedig bölcsis lesz. Viszont képtelen vagyok "feldolgozni" . Kiborít a gondolat, hogy ő nem fogja érteni, hogy anya miért hagyja ott egy idegen helyen, miért változik meg ennyire a megszokott élete. Olyan kicsi még, nem arról van szó, hogy nem értem meg, hogy el kell engedni a gyerekünket, csak egy 2 évest még annyira nehéz.

Minden nap sírok miatta.

Más is érzett így?

Tudnátok valami meggyőzőt írni, hogy miben lesz jó neki ha bölcsibe kerül?


2016. máj. 26. 15:59
1 2 3
 21/21 Boci Paci válasza:
szia! Én idén nyáron voltam egy bölcsiben nyári munkázni. Volt egy kisfiú,aki másfél évesen szokott be a bölcsibe.Az első pár hétben még sírt reggel.de amint kimentünk játszani a kertbe azonnal jobb kedve lett és boldogan játszott a többi gyerekkel. Aztán már nem sírt reggelente,hanem berohant a terembe és rögtön elkezdett játszani! Egyébként halkan megjegyzem,hogy neked sokkal rosszabb lesz az elején,mint a fiadnak :) Szóval nyugi! Hogy miben lesz neki a bölcsiben jó? Sokkal nyitottabb lesz felnőttekkel és gyerekkel egyaránt.Megtanulja azt ,hogy hogyan kell osztozkodni stb. Remélem segítettem egy kicsit
2016. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!