Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mindenkinek ennyire szörnyű?

Mindenkinek ennyire szörnyű?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Megnyugtatást várok, hátha valaki járt már úgy mint én..Vab egy 20 hónapos Kislányom.( Azért hónapban írom hogy nagyjából lássátok az események időszerűségét).17 hónaposan kezdte a bölcsit..Minden simán ment, ott maradt kicsi sírással..A Dadát imádta..Aztán megbetegedett, és oltás is jött volna..4 hétig nem ment..Akkor kezdődött a pokol..Nem akart ott maradni, sírt, kapaszkodott belém..Ment ez 3 napig és utána megint beteg lett, kórházba is került hörgőgyulladással..Ez volt 5 hete..Jövőhéten kezdené a bölcsit de nem is tudom mi legyen..A kiíratáson gondolkodom, mert ha átvinném máshova akkor újra beszoktathatnám, és lehet hogy megint szeretné..Már akkor ordít ha a bölcsi fele kanyarodok, és nekem megszakad a szívem..A Párom szerint ez csak megfutamodás, és a dadák szerint sem valószínű hogy 1 hétnél tovább tartana ez a krízis..Ez ténykeg átfordulhat??Tényleg megszeretheti újra??de hogy mikor ez neki rossz élmény?,Borzasztóan élem meg én is..A szívem megszakad érte hogy vinnem kell..
2017. márc. 3. 15:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem érdekelnek az érzései mert nem veszem ki emiatt a bölcsiből? Mert majd az oviból szerinted csak úgy kivehetem ha neki véletlenül ott sem tetszik?

Magánbölcsizik Egyébként és megtehetnénk, hogy mondjuk csak akkor megy, amikor én dolgozom (ez egy héten 3 hétköznap), de következetesen viszem, mert szerintem pont az nem tenne jót neki, ha egyfolytában kimaradozna. Engedékeny vagyok egyébként vele, talán túlságosan is, de ebben a kérdésben nem a kis hisztikirálynő fog diktálni :)

2017. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!