Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Rossz anya lennek? Mas is van...

Rossz anya lennek? Mas is van igy? Egyszerűen ha jo kedvvel indul a napon, akkor is ket evesem neha elszurja. A nyavogas, hiszti. Bolcsibe keszulunk, eleg sokan is tornek palcat felettem e miatt, de lemerultem

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Sot az sem mindegy ki mit hagy ott....ha jok a kollegak, jo a munkahely, a munka, plane a fizu, akkor nyilvan elobb visszavagyik az ember az anyasagbol.


Én eleg zarkozott vagyok, nem igazan kedveltuk egymast a kollegakkal, a munkam uncsi, a.fizum alig tobb a gyednél...persze hogy nem vágyom ki az anyaszerepből.

2017. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, hat nyilvan en sem haragszom ra 10percnel tovabb, hiszem imadom ot
2017. nov. 17. 21:34
 13/17 A kérdező kommentje:
Es igen teny, hogy olyan is van, aki azert n adja be a bolcsibe, mert nem akar visszamenni dolgozni, bar ezt sosem ismernek be mas elott
2017. nov. 17. 21:35
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

Üdv!

Sok türelmet kívánok, máshogy ez nem megy :)

Én is van h fáradt vagyok és újabban hányós is :D -jon a tesó-...de szerintem akkor is törekedni kell a következetes és kitartó beszélgetésekre. Nálunk most 17hos, és sajnos látta h a telefon mekkora kincs itthon (apa mániákus nyomkodo), és folyton az tör rá h az kell neki.

Nem is kerulgetem a témát, Tudom h azt szeretné, nyultogatja a kezét a szekrény felé... Megkérdezem hogy a telefont szeretnè? Bólogat, erre azt mondjuk h most nem telefonozunk. (Csak vacsora előtt tesszük fel neki youtubon a Csiri Biri koncertet a tvre)

Egy párszor sírt tovább, de mi kitartottunk. Mindig ugyanigy jártunk el.. csak 5utan engedtünk a kérésnek, ha kérte egyáltalán.

Pl nálunk ilyen irányú a hiszti.


De sokszor tényleg csak nem evett eleget, éhes/szomjas, ilyenkor ugyebár ingerlekenyebbek, hisztisebbek.


Célszerű ilyenkor ezt is kiküszöbölni ;)


Ja és szerintem a bölcsőde nem rossz dolog.

Nálunk is a férj aki eltartja a családot, ő nem szeretné sem azt h dolgozzak, sem azt h bölcsis lègyen a kisasszony, pedig szerintem igényelne azt a fele társaságot. Játszótéren gyerekek között, megőrül, kinyílik, barátkozik! Mindenkihez odamegy "szia" megsimogatja! Imád közöttük lenni. Szóval én miatta adnám csak bölcsibe, kényszer persze nincsen ra.


Mindenesetre kitartás!

2017. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Utso vagyok: az lemaradt h a telefonos hisztik már csak egyszerű párbeszédekkè alakultak. Már érti, h ha azt mondjuk nem akkor az nem. És nem hisztizik érte...
2017. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Nagyon aranyos vagy, de nekem is 18hosan ilyen volt

Most mar nem:)

2017. nov. 20. 14:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem vagy attol rossz anya h nem birod minden esetben kötél idegekkek eltürni a hisztit! Attol még h vki Anya,lehet rossz napja, lehet ingerlékenyebb és igenis egy hisztis két éves ezen még tovább tud rontani. Én is imádom a két éves lányomat, de néha mikor egész nap szinte ok nélkül hisztizik és szenved, nagyon kimerülök és csak azt várom h mikor megy végre aludni...sztem ez teljesen normális, persze akkor ha nem minden nap érzed ezr. Néha én is alig várom h végre óvodás legyen,de ettöl nem érzem magam rossz anyának,hiszen mindennap megteszek a gyerekemért minden tölem telhetöt.
2017. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!