Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy viszonyulnátok egy 21...

Hogy viszonyulnátok egy 21 éves nőhöz?

Figyelt kérdés

Augusztusban kezdek el dolgozni egy bölcsiben.

Nagyon szeretem a gyerekeket, nemde véletlen mentem erre a szakramásik és szereztem diplomát.

A gyakorlatomon nagyon szerettek a szülők és a gyerekek is. De az azért nyilván más, mint "élesben".

Ez az egyetlenő dolog, amitől nagyon tartok.


2018. júl. 14. 13:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is csecsemő-és kisgyermeknevelő (BA) szakon tanultam és kaptam szakmai gyakorlat, valamint záróvizsga után diplomát.


Nekem is van kisgyerekem, 2 éves. Nem a korodtól függ, hogy mennyire fognak kedvelni a szülők, hanem azon hogyan viszonyulsz a gyerekeikhez.


Minden kezdet nehéz, de hamar bele fogsz jönni! Ne aggódj!

2018. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

De akár okj-t is végezhettem volna. Szerintem nem ez a fontos. :)

Nagyon örülök azért, hogy nem kor alapján ítélnek a szülők.

2018. júl. 14. 13:35
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

3-as:


Te miről beszélsz?

3 év a sima BA alapkézés.


Birom az ilyen másokat leszóló, ám de sötét embereket :D

2018. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy kérdező, szerintem semmi baj nincs a korod miatt.

Ezzel nem fognak foglalkozni.

Nálunk a védőnő is 22 éves épp hogy van, de nagyon szimpi, kedves lány.

És igazából ez a lényeg.

2018. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A kor semmit se jelent. Az egyik lányom óvónője 22 éves volt, akkor került ki a fősuliról. Imádták a gyerekek, friss volt, és terhelhető, valamint lelkes és rugalmas :)

A másik lányom sajnos belefásult, kiégett 45-50 eseket fogott ki (nem törvényszerű hogy azok legyenek, mi mégis azt fogtuk ki) , bár inkább járhatott volna ő is a 22 éves Niki nénihez...Szóval az életkor a világon semmit se mond arról, ki milyen lesz a kicsikkel.

2018. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A mi bölcsis nénink is kb ennyi idős mi nagyon szeretjük. A fiatalabbak általában lelkesebbek, frissebb a tapasztalatuk, jobban mozognak egy kisgyerek után. Én nem gondolom hogy bármiben is hátrányban vagy :)
2018. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ooo ne izgulj minden csoda 3 napig tart. Amint kicsit megismernek a szülők már nem lesz gond. Ha látják hogy jól bánsz a gyerekeikkel nem lesz gond.
2018. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
2# utána nézhetnél dolgoknak mielőtt hülyeséget írsz.
2018. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt a szakot fogom elkezdeni ősszel az ELTE-n, mire befejezem 23 leszek. Bennem is van egy pici félsz ezzel kapcsolatban, de tapasztalatok nélkül is azt tudom mondani, hogy ne aggódj. Ha igazán elhivatott vagy ez iránt, szereted a gyerekeket, hatalmas a szíved és a türelmed, mosolygós és kedves vagy, odalesznek érted a gyerekek és a szülők is. Csak legyél önmagad. Gondolj arra, hogy miért akartad ezt tanulni, és rájössz, hogy valóban ott a helyed és nem kell félned, minden jó lesz. Legalábbis én majd erre gondolok, ha eljön az ideje.
2018. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
2 es vagyok, bocs , 15 eve diplomaztam, akkor meg4 eves volt minden foiskolai szak, azota meg nem elek az orszagban.
2018. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!