Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnátok hozzá,...

Hogyan viszonyulnátok hozzá, ha ma, vagyis szökőév februárjának utolsó napján születne a babátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem választás kérdése, csak felmerült bennem...

Leginkább a gyerekkori szülinapi ünneplés miatt lehet fura; hiába született februárban, mégis majdnem mindig márciusban van a szülinap.

Ti mit gondoltok erről?



2016. febr. 29. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Egy nappal korábban tartanám, teljesen mindegy szerintem...
2016. febr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Van ismerősöm aki igy született. Mindig elötte nap tartották neki.
2016. febr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni szerintem. Persze fura, de vagy egy nappal előtte, vagy utána meg lehet tartani.
2016. febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem csinálnék belőle ügyet. Március 1-jén tartanám.
2016. febr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is van ismerősöm, ma lett 20 éves. Ő március 1-jén tartja a többi évben, mert szerinte nem szabad előre ünnepelni. De szerintem ilyen szempontból mindegy, ha 28-án tartja, legalább a február megmarad.

Egy ismerős kismama tegnap feküdt be a kórházba, most izgulunk, hogy mi lesz, még ma megszületik-e a baba. Ő nem bánná, szerinte különleges ezen a napon születni.

2016. febr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanùgy, mint ha bármelyik másik napon születne. Nem mindig pont azon a napon van szülinapot ünneplès egyébként sem...
2016. febr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Örülnék, hogy megszületett.

Nekünk nagyon halvány esély volt rá, hogy február 29.-én szülessen a gyermekünk, ugyanis akkor kb. egy hét terminustúllépésben lettünk volna.

2016. febr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Négyévente kapna ajándékot :D


Meg persze lassabban öregedne :DD

2016. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
aki ma születik annak február 28 a szülinapja, nem március 1, ugyanis február 24.-e a szökőnap, utána való 5 nap tolódik, szóval az a hivatalos :)
2016. febr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szeretném :) 38 hetes vagyok. Anyukám retteg tőle. DE már nem hiszem, hogy meg lesz ma, még semmi előjele nincs.
2016. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!