Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok adnak előkét a gyerekr...

Nálatok adnak előkét a gyerekre? ÉS mi a helyzet a jelöléssel a ruhákon?

Figyelt kérdés

Két kérdésem is van, ami bosszant, de nem tudom, kinek van igaza, mi a bevett szokás, így megkérdezem.

Első kérdésem, hogy adnak-e a gyerekre előkét? Mikor beszoktatáson voltunk, adtak a kislányomra, így én is vittem a szekrényébe, még mondtam is, hogy odatettem. Ennek ellenére szinte minden nap úgy jön haza (most épp szünet van), hogy a nyaka alatt pecsétes, mert leeszi, és ezek a foltok általában ki sem jönnek... oké, pepcos bodyk, pólók, nem drágák, de azért nem egyszer szeretném ráadni... mert pecsétes ruhában azért nem viszem el, így megy a kukába, vagy ha még hordható, akkor adományba... játszóssal már tele a padlás...

tegyem szóvá? vagy ez így normális? Ti mivel mostok, ami kiszedi a foltot, de megmarad a színe?


A másik a jelölés a ruhákban. Minden ruhájában benne van a kis matrica, jele+neve. Van, aminek a nyakán, van, aminek a mosási címkéjén, de színes, észrevehető... erre az egyik vastagabb felsőjének a nyakára a címkébe alkoholos filccel bele van írva a neve. Pedig benne volt a mosáscímkén. De ami jobban felbosszantott, az újonnan bevitt szandálra kívülről, tollal felírták a keresztnevét, pedig a belsejébe mind a kettőnek felrajzoltam a jelet... ez így oké? Vagy ezért lehet szólni, hogy azért nem kéne? Családsegítős vagyok, rendszeresen viszem el a kinőtt dolgokat adományként, de sosem mondom meg, hogy sajátunk volt. Na most az ilyet azt nyilván nem tudom odaadni, megy a kukába... nem azért mert nagy összeg, csak baromi bosszantó, hogy kérték, mindenbe legyen jel, van is benne, és mégis...


szóval szerintetek ezt tegyem szóvá? vagy ez a megszokott? Nem csúnyán meg semmi, csak hogy mégis miért... azt sem szeretném, hogy emiatt rosszul bánjanak a kislánnyal.


(plusz egy kérdés, nálatok is rengeteg nedvestörlő fogy? itthon még ugyan azt használom mikor oda már a harmadikat kérik. ez sem baj, csak nekem még minden furi és új a bölcsivel kapcsolatban :D )


2018. júl. 28. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi neked is.

vanishből mit vegyek, melyiket? annyi féle van... vettem már 1 fajtát de az nem volt jó.

2018. júl. 29. 12:54
 12/13 babyboom567 ***** válasza:

Nekem ilyen folttisztítóim vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hű, köszi :) és ebből az első az, amit itt sokan ajánlanak, akkor a szappant fogom venni, eddig folyékonyakkal próbálkoztam
2018. júl. 29. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!