Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Egyedülálló nem kap SZJA...

Egyedülálló nem kap SZJA visszetérítést?

Figyelt kérdés
Tavaly májusig gyeden voltam, majd onnantól dolgoztam. A párom végig dolgozott tavaly. Nekem a nevemre jön a családi pótlék, 13.700 ft mert egyedülálló vagyok, nem vagyunk házasok. A gyerek után a férjem veszi igénybe a havi 10000 ft kedvezményt, neki leadtuk a VISSZADO nyilatkozatot. Se ő, sem én nem kaptam pénzt a mai napig sem. Nav elérhetetlen. Mi lehet az oka?
2022. febr. 16. 17:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 A kérdező kommentje:

#67 nem verem a mellem, csak mindig így szoktam, bármit kapok utalok belőle tovább, legyen az fizetés, jutalom, akármi stb , egy anonim oldalon aztán sok értelme lenne verni a mellem

Rendszeresen támogatom ezt az állatvédő csajt pénzzel és táppal is, a kutyás mentőket is és a Lala bohócdoktort meg a Tábitha házat is mert sajnos érintett is vagyok benne.. Sőt rendszeres véradó is vagyok, rendszeres cipősdoboz készítő és stb, de hagyjuk is eltértünk a tárgytól, nem is magyarázkodok valami rosszindulatú idegennek, de xar életed lehet hogy idejársz kötekedni.

2022. febr. 25. 11:19
 72/87 A kérdező kommentje:
Hát pedig megérkezett ha mesének látod ha nem baszki, kérdezd meg a NAV-ot miért utalta el ilyen gyorsan, hidd el én sem gondoltam, márciusnál előbb nem vártam, de tegnap már ott látszott az adószámlán a többlet ma meg jött az utalás is...
2022. febr. 25. 11:20
 73/87 A kérdező kommentje:
Március 1-et írtak, hogy pótolják az elmaradt utalásokat, mégis jött, biztos nem fogom rajtuk számon kérni :D Az enyém még nem jött..
2022. febr. 25. 11:25
 74/87 A kérdező kommentje:
Ja, aki járatlan lenne a témában, most olvastam utána, az új rendelet szerint az adóbevallás beadásától számítva 15 napon belül jön a pénz..
2022. febr. 25. 11:27
 75/87 anonim ***** válasza:
38%
Én sem kaptam időben de én más miatt, nekem a munkahelyi könyvelés rontott el valamit tavaly a kedvezménnyel kapcsolatban, múlt héten beszéltem velük telefonon majd személyesen bementem azt hiszem múlt kedden, beadtuk a bevallást együtt az ügyintéző hölggyel és tegnap én is megkaptam az utalást. Úgy látszik csinálják attól függetlenül mit ír a média. Én voltam aki azt írta, hogy biztosan nem fogod megkapni már ezek után, de örülök, hogy rendeződött.
2022. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 A kérdező kommentje:
2022. febr. 25. 12:32
 77/87 A kérdező kommentje:

Itt a banki átutalási annak aki itt kamut kiált :D

Mert pont ez egy olyan téma amiről hú de érdemes kamu sztorikat kitalálni... :D

2022. febr. 25. 12:33
 78/87 anonim ***** válasza:
29%
Itt mindig minden kamu mindenkinek, érdekes nekem eszembe se jutott, hogy kamuzik.
2022. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 A kérdező kommentje:
Mindegy is nem izgatnak ilyen senkik,örülök hogy jött, mostmár csak az enyémet kell megvárni, igaz azt pár nappal később adtam be adóbevallással, majd biztosan jön előbb-utóbb az is :)
2022. febr. 25. 13:26
 80/87 anonim ***** válasza:
61%
9 ezerre nem lennék ennyire beképzelt.
2022. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!