Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Baba születése után milyen...

Baba születése után milyen támogatások vehetők igénybe?

Figyelt kérdés

Igazából arra vagyok kiváncsi hogy különböző támogatásokkal havonta mennyire jöttök ki? Azt tudom hogy nem vagyok jogosult a gyedre és csedre. Gyes és családi jár csak? Vagy van még valami ami alanyi jogon jár? Az egyszeri támogatásként pedig van a baba kötvény és az anyasági támogatás. Vagy ezeken kívül is van valami? Vagy régebben volt ez a "szocpol" ez még most is úgy működik hogy 3 gyermeket vállalok akkor kapok x összeget? Ha igen ez mennyi??

Olvasgattam utánna de mégiscsak saját tapasztalatokra és konkrét összegekre lennék kiváncsi.

Köszönöm a segítőkész válaszokat.



2017. ápr. 21. 18:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
43%

Gondoltam h leleszek pontozva

Aki nem épphogy megél az levan... pedig sajat erombol lettem mehesz. Nem más rakta alám... ugyanugy megdolgozunk a penzert

2017. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%

Ennel tobb tamogatas mi kellene meg?


Javaslok en is ket ev munkaviszonyt szules elott.

2017. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hát igen 12# itt emberséget ne várj . Én felpontoztalak meg azokat is akik nem károgni jöttek.
2017. ápr. 21. 21:26
 14/31 anonim ***** válasza:
73%
A kérdezőnek is van vállalkozása? Nem hinném, különben nem lenne kérdés. Azért kaptad a lepontozást, mert a hozzászólásod nem segítő. Te megélsz a 40-ből, de nem csak annyid van, mint írod. Vagy ennyire nem tudsz értelmezni?
2017. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%

A vallalkozo valaszolo teljesen mas helyzetben van mint a kerdezo. O dolgozik, raadasul egy eleg erdekes es hasznos vallalkozasa van. Es nem azert lett lepontozva szerintem mert dolgozik, hanem mert

- NEM a segelyekbol el hanem a vallaljozas+penzes ferj tehat a valasza irrelevans

- arrogans es dicsekvo stilusa miatt


Kerdezo, te mas szituban vagy, te semmit nem csinalsz csak kitolnal a segelyekert akar 3 gyereket is. Nem ugyanaz.

2017. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Undorítóak vagytok. A férjem dolgozik én pedig fősulira jártam pont most be is fejeztem a főiskolát turizmus és vendég látás szakon. 24 éves vagyok van saját házunk szerettünk volna gyermeket nem élünk fényűzően de nem is napról napra élünk. Mihez tartás végett voltam ezekre kiváncsi,de remélem a leírtak alapján megfelelek a GYIK bizottságának és engedélyezik az állam rendkívül bő kezű támogatását. De lehet igazatok van hogy 36 éves koromig dolgozzak aztán kapkodjak a gyerek után ezért elénézész kérek minden munkamániás karrierista nőktől. Képzeljétek még a CSOKOT is felfogom venni és kibővítjük a házat. Majd dél és egy óra között szégyenlem egy kicsit magam megígérem nektek.
2017. ápr. 22. 09:28
 17/31 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj de enyleg gaz dolgot kerdeztel! Manapsag arra mindenki ugrik hogy valaki b...szik dolgozni de mar az allam penzete utazik egyetlen budos munkanap nelkul. Az hogy a parod dolgozik nem szamit, az nem a te erdemed. Az a penz az o keze nyoma. Ha eltart teged akkor az az o gondja, a hazert se verd a melledet mert abban sincs benne aemmilyen erofeszites a reszedrol. Eltartottak anyadek, aztan a pasasod, most jon az allami juttatascsomag. Ez gaz a mai vilagban es az is marad, nem az az undorito aki eler valamit az eletben es lenezi azt aki nem, hanem az, akit folyamatosan valaki mas tol penzzel.
2017. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
74%
Es nem munkamanias meg karrierista az, aki nem az eltartott lusta luvnya eletet valasztja.
2017. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
64%

De szivd a parod penzet meg az allamet is nyugodtan, csak ne legyen pofad beszologatni a dolgozo ertelmes felnottekre. Mindenki akkor szul amikor akar, csak ha te sem a megelhetesed, sem a gyermeked joleteert nem tettel keresztbe ketto szalmaszalat sem, huzd inkabb meg magad.

Nem is ertem hogy van batorsagod igy beszolni a felnotteknek.....zsebpenzes.

2017. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%

Nem a valaszok undoritoak, draga foiskolas. Az irasod amugy nem tukrozi ezt...


Ugy meg tudnak itt sertodni a nok, ha valaki a munkat javasolja szules elott😜

2017. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!