Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Baba születése után milyen...

Baba születése után milyen támogatások vehetők igénybe?

Figyelt kérdés

Igazából arra vagyok kiváncsi hogy különböző támogatásokkal havonta mennyire jöttök ki? Azt tudom hogy nem vagyok jogosult a gyedre és csedre. Gyes és családi jár csak? Vagy van még valami ami alanyi jogon jár? Az egyszeri támogatásként pedig van a baba kötvény és az anyasági támogatás. Vagy ezeken kívül is van valami? Vagy régebben volt ez a "szocpol" ez még most is úgy működik hogy 3 gyermeket vállalok akkor kapok x összeget? Ha igen ez mennyi??

Olvasgattam utánna de mégiscsak saját tapasztalatokra és konkrét összegekre lennék kiváncsi.

Köszönöm a segítőkész válaszokat.



2017. ápr. 21. 18:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
55%

15# egyáltalán nem dicsekedtem.. elsore nem irtam ezt le.. csak belegondhatnátok h a kerdezonek is lehet vállalkozása vagy a ferjenek jo munkája.

Es nem nem pénzes a ferjem csak 1 éve kapott egy eleg jó állást.. elotte mi is kicsit mrghúztuk magunkat. Nem dicsekedni jottem. Megvagyok anélkül is h a GYK-n dicsekedjek.. nem 12 éves kisgyerek vagyok.. azon a szinten kb itt állnak egyesek. Szanalmas h lenézitek azt is aki jol alakította az életét, mert szerintetek dicsekszik... nevetséges és azt is lenézitek akinek nem alakult jól. Ez nagyon sekélyes. Nektek senki sem jó😉😉😉

2017. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!