Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüléstől eltorzul, csúnya...

Szüléstől eltorzul, csúnya lesz a punci?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Az enyémet az első szülés nem viselte meg, viszont másodszorra ikrek érkeztek és ez már igen. Férjemet annyira nem hatja meg, mint engem. Azt mondta nem nézegetni akarja, hanem használni xD
2019. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyen senkinek kissebbségi érzése attól, hogy milyen! A lényeg, hogy a párotok továbbra is érdekelje, izgassa, és benneteket is eljuttasson a csúcsra, ahányszor csak kívánjátok.

Ez nem olyan, mint az arcotok, ami mindig szem előtt van, nem fontos, hogy hogy néz ki. Százszor fontosabb a tisztasága, az illata. És férfi szemmel az, hogy mindig "megkapható" legyen. Sose hangozzon el az ágyban, hogy "most fáj a fejem"!

2019. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen,hiszen egy nőnek mindig szolgálatkésznek kell lennie az Urának...pffff....
2019. aug. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%

13-as.


"Igen,hiszen egy nőnek mindig szolgálatkésznek kell lennie az Urának.."

Félreértettél! Szó sincs arról, hogy kell! Én csak azt akartam mondani, hogy százszor többet ér egy csintalan, mindig tettre kész punci, még ha csúnyácska is, mint egy hiper-szuper kinézetű, mindig fejfájásra hivatkozó fapina!

2019. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14) 3 év távlatából irreleváns, de muszáj leírnom: gyomorforgató a mentalitásod, neked nulla darab puncit kéne látod hátralévő életed során.
2022. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%

15#


Részletezd már, hogy mi a gyomorforgató abban, amit írtam? Az hogy jobban szeretem a szexre bármikor tettrekész nőket, mint akit nagy nehezen lehet évente egyszer-kétszer rávenni? Vagy a csúnyácska szó nem tetszik?

A megnyilvánulásod alapján vagy egy tökig vallásos férfi, vagy egy életunt, magát a szextől állandó fejfájással távol tartó, csak érdekből szeretkező nő lehetsz. Inkább egy egérlyuk, mint a te (bármelyik) lyukad.

2022. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!