Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a helyes döntés? Mi tévő...

Mi a helyes döntés? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos kislányom. Mindig türelmes ember voltam, mostanában mint akit kicseréltek. Nem tudok türelmes lenni a kislányunkal. Többször volt hogy rákiabáltam amit utána mindig nagyon bánok. Férjemtől segítségre nem számíthatok. Neki csak akkor van gyereke ha társaság előtt villogni kell. Kislányom pedig nagyon szenved a fogzással ezért többször fent vagyunk éjjel vagy épp nem is alszunk. Nagyon anyás is gondolom azért mert érzi hogy az apjára nem számíthat. Ha megy valahova férjem és megkérem, hogy vigye a kislanyt is hogy el tudjak mosogatni nyugodtan akkor is nagy morogva viszi magával. Nagyon szeretem a kislanyt de úgy érzem nem vagyok elég hozzá,neki jobb anyára lenne szüksége. Nem tudom mi tévő legyek :(
2019. aug. 14. 17:34
 1/10 anonim válasza:
100%

Helyezd válaszút elé a férjed.

Mellesleg még az anyák is emberek. Ti is el tudtok fáradni, sőt legtöbbször elég nyomós okok is vannak rá, erre épp bele illik a te éseted is.


A férjed fel még beszéljek, mert ez nagyon nem jó.

2019. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Beszeljel*
2019. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a férjeddel, és mondd el neki,mit érzel.
2019. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Csináld így!

[link]

2019. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem a gyerekkel van a gond, hanem a férjeddel. Cseréld le egy normálisra és rögtön megváltozna az életed!
2019. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Cseréljetek. Menj te dolgozni, és keress annyit hogy 3 embert kényelmesen eltarts belőle, ő meg majd marad otthon gyereket gondozni. Mindketten jól jártok majd.
2019. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem már az is tudott regenerálni, ha egyedül elmehettem a közértbe, mint akit kicseréltek, úgy tértem haza. Igen is vegye ki a részét a férjed a gyermeknevelésből. Tudjál nyugodtan enni, fürdeni elmenni és te is sokkal türelmesebb leszel a picivel, ha csak egy rövid időt is, de külön vagy tőle.
2019. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Kolompár te olyan bolond vagy! 😂

(3. terhes miért nem hányós vok)

2019. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Cseréljetek. Menj te dolgozni, és keress annyit hogy 3 embert kényelmesen eltarts belőle, ő meg majd marad otthon gyereket gondozni. Mindketten jól jártok majd."


:D Az biztos. De ezt a férjet én nem tartanám el.

2019. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy anya is elfárad. Nem veled van a baj, hanem apukával. Vele tessék elbeszélgetni.
2019. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!