Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami megoldás arra hogy...

Van valami megoldás arra hogy egy gyerek megtanulja lenyelni a tablettas gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nem tudom találkozott e már valaki azzal a problemaval hogy a gyereke nem tudja lenyelni a gyógyszert.., Nem arrol van szó hogy nem akarja, mert próbálkozik, - csak úgy érzi megfullad tőle. amig csak lehetett mindenből a folyékony verziót kértem. de most már 11 éves..
2019. okt. 3. 09:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! már próbáltam en is lekvárral, nutellaval, de igy is öklendezett. lehet, hogy neki is nyelési zavara van. amúgy is nagyon hanyingeres...

nem volt két ėves amikor attól a látványtól öklendezett, hogy latott engem fogat mosni.. Igy amikor már neki is kinōttek a hátsó fogai es fogat kellett mosni, az is nehezen ment.

2019. okt. 3. 18:06
 12/13 A kérdező kommentje:

a pszichés gondra már en is gondoltam!

Lehet hogy nincs összefüggés, de őt születese utan újra ėlesztettėk, miközben órából, szâjábol szivták ki a dolgokat.

2019. okt. 3. 18:11
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok bevenni gyógyszert, csak a nagyon apró szeműt (pajzsmirigyre szedett gyógyszer még nem gond). Fájdalomcsillapítóként nálam csakis a flector por jöhet szóba, illetve nemrég volt egy hasi műtétem, akkor is inkább injekcióban kértem a fájdalomcsillapítót, tablettát biztos, hogy nem vettem volna be. 40 éves vagyok. 🙂
2019. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!