Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki otthon maradt a gyerek 3...

Aki otthon maradt a gyerek 3 éves koráig, az tanult valami újat?

Figyelt kérdés
Amit utána hasznosított is!? Gondolok olyanra, hogy varrás, horgolás vagy valami tanfolyam!
2019. okt. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Tb és bérügyintéző szakmát és felsőfokú nyelvvizsgát szereztem.
2019. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Új okj-s szakmát szereztem.
2019. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A szakmám törvényi változásait figyelemmel kísértem, ez doszt elég volt.
2019. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Mire a nagy 3 éves lett, született még 2. 😄
2019. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Angol nyelvtanfolyam, hasznosítom munkában és nagyon kikapcsolt.
2019. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Körmös és szempillásvizsgát tettem. Mivel diplomám már volt és 2 idegen nyelvet beszélek folyékonyan így a hobbyjaimat emeltem magasabb szintre.
2019. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Èn most vagyok tanfolyamon, àprilisban kezdtem, februàrig tart.
2019. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, pedikürt tanulok. Kesöbb szeretnèk otthon egy studiot. Gazdasàgi diplomàm van, de az valahogy nem tett boldoggà 😣
2019. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is gazdasági diplomám van, de nem voltam oda a munkámért, és találtam egy engem érdeklő, bár az alapképzettségemtől gyökeresen eltérő posztgraduális képzést, amit elvégeztem, és szépen „be is dolgoztam magam” abba a szakmába. Először nem hittem, hogy hivatást tudok majd váltani, csak azért mentem el tanulni, mert érdekelt, ám mivel immáron olyasmit tanultam, ami nagyon motivált, valahogy egymás után jöttek a dolgok, egyre több munkát kaptam.

Szerintem nem arra érdemes rámenni, hogy épp mivel lehet jól keresni, hanem azt kell megtalálni, amit szeretsz csinálni. Ehhez érdemes átgondolni, mit csinált szívesen az ember gyerekként – lehet, hülyén hangzik, de visszatekintve nyilvánvaló, hogy már akkor látszik, kinek milyen hivatást kellene választania. Válassz olyan munkát, amit szeretsz csinálni, és soha életedben nem kell dolgoznod” – ahogy Konfuciusz is megmondta.

2019. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnek egyetemre jártam (de már ovis volt, mire befejeztem), utána el is helyezkedtem a szakmámban.

A másodiknál egy OKJ-t csináltam, mert így jobb pozícióban tudtam dolgozni. De nem voltam otthon 3 évet, megy gyed alatt kezdtem el a tanfolyamot, és munka mellett fejeztem be.

2019. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!