Nuray kérdése:

Érveket szeretnék?!

Figyelt kérdés
Nekem már van egy kisfiam de a páromnak nincs és én szeretnék de ő azt mondja nem akar, de nem ezt látom rajta látom hogy szereti a fiámat és tudom hogy oda lenne egy sajátért csak valahogy meg kéne győzni
2019. okt. 11. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Na akkor fussunk neki újra:

Nekem már van egy kisfiam, de a páromnak nincs. Én szeretnék, de ő azt mondja nem akar, de nem ezt látom rajta. Látom,hogy szereti a fiámat és tudom, hogy oda lenne egy sajátért, csak valahogy meg kéne győzni.


Látod, máris érthetőbb és olvashatóbb.


Amúgy meg ne akard győzködni semmiről, mert annak csak sírás lesz a vége (és te is sírni fogsz, nem csak a gyerek).

2019. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akar, akkor nem fogod tudni meggyőzni.
2019. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod, hogy teljesen reménytelen?
2019. okt. 11. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek ráerőltetni egy gyereket egy olyan emberre, aki nem akar? 2 gyerekkel akarsz egyedülálló anya lenni? Örülj, hogy elfogadja és szereti a fiadat.
2019. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne erőltesd rá. Örülj, hogy elfogadja és szereti a fiadat, ha pedig akar sajátot is, biztos tudatni fogja veled.
2019. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez valtozhat. Kitartas csak pozitívan..😊
2019. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs érv. Nem akar gyereket, fogadd el
2019. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges győzködni. Majd szól, ha akar gyereket.
2019. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!