Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 év korkülönbséggel közös...

2 év korkülönbséggel közös szoba vagy külön szoba? Tapasztalatokat és érveket szeretnék!

Figyelt kérdés
Ha együtt jobb akkor miért és meddig? Vagy inkább legyenek külön szobában a kezdetektől? És egyneműeknek jobb eggyüt vagy különneműeknek? Mikortól van szükség külön saját kuckóra?
2011. jan. 10. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk pont 2 év lesz a korkülönbség.

Egy szobába tesszük őket, bár tehetnénk külön is.

Ahhoz, hogy alkalmazkodni tudjanak a másik ritmusához, jobb, ha együtt vannak, igy egy idő után a nagyobb nem fog felébredni a kicsi sirására,megtanulják, hogy osztozzanak a dolgokon.

A nagyobbak 10(lány) és 8(fiú) évesek, nekik is van saját szobájuk, de mindig egymásnál dekkolnak, alszanak, együtt néznek mesét, filmet.

Szeretném, ha a kicsik is ilyen jó tesók lennének :-)

2011. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, ezek szerint a nemek különbsége egyáltalán nem számít? Én is arra gondoltam, hogy egyben azért jobb, mert sok mindent másként értékelnek a gyerekek, ha együtt vannak.
2011. jan. 10. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

22 hó különbség van nálunk.

Szerintem amíg ébred a kicsi éjszaka, addig jobb, ha külön vannak, nehogy a nagyot megzavarja az alvásban.

Egyébként nemtől függetlenül akár 10 éves korig is lehetnek együtt a gyerekek szerintem. Úgyis együtt játszanak, meg együtt csinálnak mindent, felesleges a külön szoba az elején.

2011. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha lenne lehetőségem minden gyermeknek kicsi külön szobát zugot adnék alvásra és tanulásra illetve egy nagy közöset játékra és szórakozásra.
2011. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!