Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hiába mondtam ismerőseimnek...

Hiába mondtam ismerőseimnek hogy én karrierista vagyok és nekem a rajz és grafika az első, még mindig vannak akik megkérdezik szeretnék-e gyereket, mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, teljes mértékben tiszteletben tartom ha valaki szeretne gyereket vállalni. Ezt mindenki maga dönti el, hogy vágyik-e rá. Én nem tartozom közéjük, mert teljes mértékben karrierista vagyok. A rajz és grafika a mindenem, ezzel foglalkozom mindig a nyelvtanulás mellett. Az az álmom hogy híres grafikus legyen belőlem egy nap és hogy külföldre költözzek. Ezen dolgozom minden nap. Sohasem érdekelt engem a gyerekvállalás. Bátyámnak már van kettő gyereke, tehát Anya és Apa már nagyszülők lettek, tudnak velük foglalkozni. A családomban itthon senki nem várja el tőlem és mindenki tisztában van vele, alkalmatlan lennék Apának és hogy nem is vágyom rá. Még párkapcsolatom sincs 5 éve, jóllehet szerettem volna. Az sem biztos hogy egy lánnyal szeretném leélni az életem, mert mostanában inkább a fiúk felé hajlok, tudniillik biszexuális vagyok, de az utóbbi időben inkább melegnek éreztem magam. Hogyan lehetne leállítani azokat az ismerősöket, akik még mindig a gyermekvállalásról kérdeznek engem? Miért nem elég nekik az a válasz, hogy karrierista vagyok és hogy a rajz az életem?
2019. okt. 19. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amióta férjhez mentem folyamatosan kérdezgették, mikor jön már... nem is akartam gyereket... végül mégis lett egy gyerekünk, imádom. Most azt kérdezgetik mikor jön a tesó, nincs leállás.
2019. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%
Biztos 26 éves férfi vagy ? Mert ilyen kérdést egy normális felnőtt férfi nem tesz fel meg nem is cseszegetik.ilyenel .
2019. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!