Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akikkel egy ágyban aludt a...

Akikkel egy ágyban aludt a baba, hogy oldotta meg a házaséletet a párjával?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 15:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
75%

#21 Az igazság itt max neked fáj, aki csak primkó proli stílusban tud megnyilvánulni, mert sajnos többre nem futja...:(

Szállj le gyorsan a magas lóról és max a gyerekednek akard megszabni hova és mikor menjen. A véleménynyilvánításra nem fogok tőled engedélyt kérni és onnantól pedig, hogy ismeretlenül kritizálod és minősíted le azokat, akik normálisan külön szobába szoktatnák és szoktatják is a gyereküket, igen is hozzáfűzhetem a gondolataimat, ugyanis ez nagyfokú általánosítás és nem mellesleg még csak nem is igaz. Vagy talán csak az lehet jó szülő, akinek a seggébe van 0-24-ben gyerek?:) Elnézést szupermami.🤦🏽‍♀️

2019. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

22


Egy a gond



A kérdező nem téged kérdezett, idejöttél veszekedni és mindenki torkán lenyomni a nézeteset, amit NEM KÉRDEZETT SENKI!


Alapvetően nem együttalvós babánk volt, de előfordult.

Ilyenkor nem abban a szobában szexeltünk, vagy ha napközben a férjem itthon volt,

Akkor akkor ( olyankor nem az ágyunkban aludt abban az időszakban sem)

2019. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%

#22 ahhoz képest milyen fontos számodra az intim szférád, meg a hitvesi ágyad, ahhoz képest rohadt frusztrált vagy. Tényleg idejössz veszekedni, pusztán azért mert nektek külön szobában volt jó? És szerencsédre működött is?

Nagyon jól leírta valaki, ez nem egy dogma. Tudod mi a normális? Az, ami adott családnak normális, szeretik és bevállt.

Ítélkezés helyett némi toleranciát kéne gyakorolnod. Nem kell egyetérteni az együtt alvással, viszont intelligens ember elfogadja, hogy másnak ez akár jó is lehet.

2019. okt. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
49%

20, mese, hogy a gyerek igényli.

Nincs azzal baj, ha valaki így dönt, csak akkor vállalja, hogy lusta 10 lépést tenni éjszaka.

Egy újszülött sem veri a hisztit, hogy de anyuval akarok lenni. Mindig a szülő kényelme van mögötte.

2019. okt. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem senki nem úgy megy haza egy kórházból, hogy "na mától velünk alszik".


Nézz már körül csak itt a gyk-n, de, sokan eleve így tervezik. Csak nem a gyerek, hanem a saját ígényük miatt.

2019. okt. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
49%

Lusta 10 lépést tenni éjjel?

Meg mondjuk utána fél órát ringatni szoptatni a gyereket, minden éjjel sokszor? Ez nem lustaság, hanem túlèlés. Remélem, olyan hívja lustaságnak, aki szintén ellátja a kertes ház háztartásár attól a pillanattól, hogy hazaért a császár után három nappal, főz, tavasztól ássa a kertet, ültet, locsol, mindehhez egy gyakran èbredő többemberes babával, segítő családtagok nélkül.


De amúgy nem "mese habbal", az újszülöttnek evolúciósan az lenne az alap, hogy 24 órát az anyjával van. Szàmos kísérlet szól emellett, illetve letett és anyjukkal lévő babákon mért stresszhormon-érték különbsègek, hosszú távú hatásokat vizsgàló study-k.


Lehet erről beszélgetni, ha nem a címkézésről szól a beszèlgetés, de itt nen ez volt a kérdése a Kérdezőnek.

2019. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
67%

Meg sajnáljátok itt az apákat, én a páromnak többször mondtam, hogy már viheti is altatni a gyereket a kiságyba, ha sikerül, többet nem alszik velünk.

Hidd el, sememnyire nem motivált ebben, mert jobb neki, hogy minden éjjelt végig tud aludni, nincs semmi sírás, pedig átlag két óránként ébred a gyerek, nem úgy megy 6ra dolgozni 24 órába, hogy hányni tudna a fáradtságtól. Neki megéri ezért a szexet a nappaliba vagy a másik szobába költőztetni. Én meg sose szerettem ezt, hogy pizsamában lefekszünk az ágyba és ott ölelkezünk.

2019. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
62%

#18 valószínű azért vagy lepontozva, mert a lőtéri döglött kutyát nem érdekli hogy te hol és milyen pózban szeretsz dugni. Még a kérdés sem erről szólt, de látom neked ez nagyon szíven ütős dolog :) Birom az ilyen nem vagyok prűd mamikat akiknek élete fő művük hogy dugni szoktak X helyen Y pózban, és ha kell ha nem ezzel ámítják a nagyérdeműt, mert ez aztán teljesítmény kérem szépen.

Neked amúgy nincs valami szerencsétlen barátnőd, akinek ezeket eldicsekedd, hogy mekkora különleges valaki vagy? :D Miért érzel kényszert rá, hogy egy rakás idegent fárassz a nemi életed minden apró részletével? Szerinted ez érdekel bárkit is? Segítek, nem.

2019. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
33%

Hát ne haragudj, de nagyon inkorrekt vagy. A kérdésre többen feleltek, mindenkit lepontoztál vagy lepontoztatok, kifejtettétek, hogy Ti jobban szerettek vagy szerettek az ágyban szerelmeskedni, erre leírta vki, hogy ő nem így van ezzel, aztán ebből lett egy vita.

Kis józansággal belátható, hogy az együttalvást kritizáló emberek azok, akik olyat írtak, amit senki se kérdezett.

Ha Te érdeklődnél, hogy ki milyen barackból csinálja a lekvárt, akkor adekvátnak tartanád azokat a válaszokat, melynek során azt fejtegetik, hogy nem normális dolog baracklekvárt csinálni?

2019. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
66%
Én csak benéztem ide, és most már méginkább biztos vagyok benne, hogy soha nem akarok gyereket. :D
2019. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!