Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyedben?

Mit csinálnátok a helyedben?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok a párom el akarja vetetni én nem most kezdtem új munkahelyen (kézbesítő) 6 hónap van próbaidőid. Szerintetek lehetséges valahogyan egyedül felnevelni a babát? Vagy mindenképpen az abortusz az egyetlen megoldás? 😭

2019. nov. 6. 14:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Anyáékal nem tartom a kapcsolatot a nagyanyám itt él vidéken de nem tudom be tude fogadni.
2019. nov. 6. 15:11
 12/30 A kérdező kommentje:
#8-as segítene de a volt feleség nem engedi miattam a gyerekek jobban szeretik a párom mint az anyjukat mikor az anyjuk nem engedi őket mind sírnak egytől egyig
2019. nov. 6. 15:13
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen bizonytalan helyzetben biztos, hogy nem tartanám meg a babát, hiába szeretném. Egyszerűen hatalmas felelőtlenség.
2019. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%

Jó ötletet írt valaki, ház árát felezni


Mamát kérdezd meg be tud e fogadni


Felé ház árából tudsz mamának adni, rezsibe, kajába esetleg es5a babának is be tudsz belőle szerezni mindent amíg újra munkába állsz majd

2019. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%

Itt nem a volt feleség meg a pereputty a lényeg.

El tudnád tartani egyedül? Lenne hol laknotok? Meg tudnád oldani egyedül a nevelését és felügyeletét?

Ezek a legfontosabb kérdések, a többi mellékes egyelőre.

2019. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
El tudnám tartani mert vissza mennék dolgozni megszületés utána csak azt nem tudom szülésig meg utána 1-2 hónapig hol lakjunk ezt nem tudom megoldani
2019. nov. 6. 15:19
 17/30 anonim ***** válasza:
96%
És utána ki vigyázna rá? 6 hónapig, vagyis csed alatt nem dolgozhatsz elvileg
2019. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lenne egy kis eszed, adósságok, kézbesítői fizetés mellé nem szülnék gyereket. Valószínű próba idő előtt el fognak küldeni, mert 6 hónaposan nagy hassal nem igen tudod a kézbesítői állást ellátni. Így meg miből kapsz gyest, stb? Ki fog eltartani titeket? A pasid akinek van egy csomó tartozása? Hogy lehetsz ennyire felelőtlen? Majd a facebookon fogsz ingyen ruhacsomagokat kunyerálni, és mindenben nélkülöznie kell a gyerekednek? Ezt a sorsot szánod neki? Majd a fát az önkormányzati segélyből kapjátok tüzelőnek? És még felvetődik az is, hogy ezeken felül neked áll feljebb, és otthagyod a pasid mert értelmesen látja a dolgokat és nem alkalmas a helyzet a gyerekvállaláshoz? Komolyan mondom álomvilágban élsz vagy nemtudom mit szívtál, de egy felelősségteljes felnőtt nő, hogy gondolkodhat így? Mit csinálsz ha valami betegséggel születik a gyereked? 60 ezerből plsu gyerektartás, mínusz rezsi, mínusz kaja, mínusz gyógyszerek, fogod eltartani?
2019. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
De a párom dolgozik 200 ezret keres havonta. Azt mondta hogy most nem majd később szeretne gyereket mikor minden helyre állt anyagilag. Mert most is van hogy mi is zsíros kenyeret eszünk.
2019. nov. 6. 15:45
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
De te komolyan ilyen háttérre akarsz szülni? Még ti se esztek rendesen, a párod nem akarja a babát, neked nincs stabil állásod, és így akarod bevállalni a gyereket??
2019. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!