Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért bántanak egy anyukát...

Miért bántanak egy anyukát amiatt, mert sokat utazgat a kisgyerekével?

Figyelt kérdés
Unokanővérem egyedül neveli az 1 éves lányát és sokat utaznak külföldre. Most pl. Londonban vannak, onnan mennek Ausztráliába egyik ott élő rokonunkhoz. Van még 2 unokanővérem rajta kívül, ők is anyák és folyton mondogatják a háta mögött, hogy milyen dolog hurcolni a gyereket jobbra-balra. Most is nálunk volt egyikük a férjével és a fiával és ezt ecsetelgette anyuéknak. Ez tényleg ilyen rossz? Nekem még nincs gyerekem, így nem értek ehhez, de furcsának tartom, mert nem hiszem, hogy baja lesz. Én eddig azt hittem, hogy ez jó dolog.
2019. nov. 17. 14:41
1 2
 11/17 Emerald ***** válasza:
40%

Mert mindenkinek kényelmetlen, a gyereknek is, meg az utastársaknak is.

De a szülők általában magasról tesznek rá, hogy másnak mi tetszik, meg mi nem, mert "ez őket minősíti", aztán jönnek ide ríni, hogy mindenki bántja őket, brühühü.

Szóval a kérdés jó, de a választ úgysem fogadják el az ősanyák, mert nem szólítottuk őket őexcellenciája a szent MÉHNek.

2019. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Inkabb azok a begyoposodott idiotak, akik egyetlen mondatot kepesek kiemelni az egesz mondandombol. :) Latom sokat voltal kulfoldon vagy repulon, ha ilyen dolgokkal nem vagy tisztaban.
2019. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk hazalátogatni Magyarországra 10 órás repülőút. Eddig minden alkalommal voltak kisgyerekek, sőt kisbabák is a repülőn. Nekem sosem volt rossz tapasztalatom velük, ellenben a múltkori úton egy népes, hangos kisebbségi család nagyon idegesítő volt, és nem az egy gyerek, akivel utaztak.
2019. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

5ös vagyok. A lányom hangosan kacagott a tropicariumban minden mozgó állat láttán.

Mosrt 10 hónapos, épp a làmpàkat imádja, mindet megmutatja, a buszon ràmutatott a jelzőfényre amikor kigyulladt. A fotókon megmutatja az arcokat. Minden sétán kunyizik egy-egy őszi falevelet a fákról (rámutat és sír).

A gyerekek különbözők.

2019. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi az a sok? Amit leírtál az gondolom nem állandó, nem minden hétvégén mennek Ausztráliába.

Én gyakran utazom, de ha tengerentúlra kell mennem az időeltolódás legalább egy hétre hazavágja a bioritmusomat. Képzelem, hogy ez egy kisgyereknél mégrosszabb.

Ha nem minden hétvégén viszi -10 fokból 45 fokos hőségbe a gyereket akkor nem kell beleszólni, ő tudja hogy hogyan bírja a gyerek, meg a felelősség is az övé, kit érdekel más gyereke? Nem kell velük foglalkozni.

2019. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
16: a gyerekeket általában nem zavarja a jetlag, mert nem állnak át.
2019. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%

Ha valakinek nyugodt típusú eszik-alszik gyereke van, az cipelgetheti...

Az én izgága, mozgékony, érzékeny, nyugtalan gyerekemet kicsinálná az állandó utazás, változás, állandóság nélküliség. Egy egyórás "kirándulás" egy hipermarketbe olyan szinten felpörgeti ingerekkel, hogy üvöltő hisztivel jár utána "kinyugtatni" belőle.

Májusban született, akkor mondogatta mindenki, hogy menjünk már nyaralni az 1-2-3 hós újszülöttel. Sosem értettem. Nyugodt gyerekkel biztos oké, de én miért szívassam magamat azzal, hogy kifizetek egy rakás pénzt azért és odautazzak valahova, ahol majd ugyanúgy nyűglődök folyamatosan a babával mint itthon. Az én babámtól itthon sem tudok semmit csinálni és ugyanúgy máshol sem. Tök mindegy hol vagyunk.

Örülök, ha valaki tud vele menni, hát menjen, amíg a gyereknek is oké. Mondjuk szegény egyedülálló anyuka igen jól kereshet ha ezt így megengedheti, irigylem :)

2019. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!